Ido

idoМрією кожного радянської людини була т.зв. «Фінська сантехніка». Її якраз і поставляла в дуже обмеженій кількості IDO, продукція якої продавалася в СРСР під маркою Arabia. Саме так називався район Хельсінкі, де IDO Bathroom Ltd побудувала свій перший завод. Бренд Arabia проіснував до 1992 року, а після будівництва на мальовничому березі затоки в Таммісаарі нового комплексу підприємств, вся продукція стала випускатися під маркою IDO. В даний час компанія IDO Bathroom, штаб-квартира якої знаходиться в Гельсінкі, входить до складу концерну Sanitec. Крім ексклюзивного санфаянса, компанією IDO випускаються ще душові кабіни, гідромасажні ванни та ін

Для колекцій сантехніки IDO характерно не тільки висока якість, а й ретельна дизайнерська проробка, а також дуже точно витримана стилістична єдність. Для полегшення вибору IDO рідко випускає колекції з великим числом предметів. Зазвичай, це лаконічні набори, з можливістю заміни якихось елементів, або тематичні колекції.

Наприклад, в колекцію Aniara включений лише унітаз IDO в стандартному виконанні, який доповнює класичне підлогове біде. Близька за стилістикою колекція Mosaik також складається з витонченого біде, а ось унітаз IDO пропонується відразу в двох варіантах - звичайному підлоговому і підвісному виконанні.

Тематичні добірки сантехніки IDO дають більшу можливість підібрати щось в потрібній стилістиці. Наприклад, в Pozzi-Ginori представлені елегантні біде, а унітази IDO з колекції Trevi виконані як в звичайному, так і в компактному виконанні.

Особливої ​​уваги заслуговують раковини від IDO Bathroom, виразні і витончені, з підкресленою простотою бездоганних з виконання ліній. Створюється відчуття, що вони невагомі і парять в повітрі, настільки високо якість порцеляни. Однак враження легкості оманливе - адже вся сантехніка IDO дуже міцна, легка в догляді і не втрачає свого розкішного вигляду роками.

Компанія IDO Bathroom пропонує широкий асортимент дизайнерських акрилових і сталевих ванн, як звичайних, так і з системами гідромасажу. Останні виготовляються з санітарного акрилу. Вони різноманітні за формою і комплектуються різними системами, що роблять їх експлуатацію зручною і приємною.

Крім перерахованих біде, умивальників і унітазів IDO в продажу є душові кабіни,кришки до сидінь, п'єдестали, кронштейни, полотенцедержателі та інші аксесуари.


 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція 1, Плитка Cersanit на формат 25x35, 25x40

Aкція 1, Плитка Cersanit на формат 25x35, 25x40

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція!!! Miami Riho прямокутна ванна 170x70

Aкція!!! Miami Riho прямокутна ванна 170x70

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Devit Giran (Німеччина) 1623190128S Комплект змішувачів для ванни

Devit Giran (Німеччина) 1623190128S Комплект змішувачів для ванни

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти