Monica

Італійська плитка, Плитка Італія

Заказ  +380673136554

Ceramica Monica
       Два спільних італійських підприємства Ceramica Моніка і Eurotiles активно працюють у сфері виробництва і збуту керамічної продукції ось вже більше ніж тридцять років поспіль, два бренди демонструють завзятість у подоланні різних труднощів і показують як потрібно використовувати креативність на свою користь.
        Два італійських підприємства, Ceramica Monica в тому числі, проводять активні дослідження і впроваджують поліпшення в систему виробництва, а також в результати виробництва (італійський керамограніт і керамічна плитка). Італійський виробник докладає всіх зусиль для того що б скоротити ціну на керамічну плитку і керамограніт як для себе так і для кінцевого покупця методом створенні менш витратних способів виробництва італійського керамограніту і керамічної плитки Ceramica Monica.
 У 2009 році виробник керамічної плитки Ceramica Моніка і Eurotiles увійшли в групу Майорка Спа, що забезпечило компанії та її продукції велику популярність за рахунок просування продукції групою на європейський та світовий ринок. Підлогова керамічна плитка й універсальний керамограніт (а також інша продукція) від італійського виробника Ceramica Моніка стала виброблятися більше, крім того, керамограніт Кераміка Моніка став задавати тренди в світі керамограніту і керамічної плитки забезпечивши собі при цьому належну місце на світовому ринку.
 Турбота про довкілля та екології це турбота не тільки фабрику та підприємство, це питання яке стосується кожного з нас.
 Італійське підприємство Ceramica Monica в 2011 році отримала сертифікати (UNI EN ISO 14001: 2004) які означають, що компанія є "зеленою", а вся її продукція виробляється з екологічно чистої сировини, при цьому компанія не використовує воду, замінила всі токсичні фарби і речовини на натуральні фарби і добавки з екологічного сировини. Компанія відмовилася від валикового методу нанесення малюнка на поверхню керамічної плитки. Замість це компанія використовує спеціальні друкарські верстати для того, що б Ceramica Моніка плитка для кухні виглядала бездоганно і не викликала у вас сумнівів на рахунок її якості.
                   Компанія  "Львівпостачбуд"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту . Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції.
        У нас діють знижки для постійних покупців, доставка по всій Україні, в будь-яке містечко або селище. У нашому салоні Ви зможете побачити ваше приміщення в 3-D зображенні. Ви зможете представити і відчути себе в своєму майбутньому будинку, що дозволить Вам уникнути помилок при плануванні інтер'єру.. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "Львовпостачбуд"  це гарантія якості і надійності вже багато років. Доставка:Львів, , Київ, Івано Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород, Луцьк, Чернівці, Хмельницький, Вінниця,  по всій Україні

Також пропонуємо плитку:MOSAIKER, Petracers

 

MarmoRoyal

MarmoRoyal

Patina

Patina

Terfua

Terfua

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція 1, Плитка Cersanit на формат 25x35, 25x40

Aкція 1, Плитка Cersanit на формат 25x35, 25x40

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція!!! Miami Riho прямокутна ванна 170x70

Aкція!!! Miami Riho прямокутна ванна 170x70

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Devit Giran (Німеччина) 1623190128S Комплект змішувачів для ванни

Devit Giran (Німеччина) 1623190128S Комплект змішувачів для ванни

Категорії

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти