MomoDesign

Італійська плитка, Плитка Італія

 

Momodesign
 Для стильних і молодих людей важливо завжди залишатися в тренді. Завдяки продукції Momodesign ви зможете зробити зі свого приміщення-кімнату своєї мрії і не важливо якого типу це приміщення. Momodesign не слідкує за трендами або хітами сезону. Momodesign це окрема гілка в моді керамічної плитки. Momodesign не слідкує за всіма; Всі слідують за Momodesign.
 Керамічна плитка і керамограніт від компанії Momodesign виробляються в Італії на різних фабричних лініях, що спеціалізуються на виробництві різної керамічної продукції.
 Італійська дизайн-компанія Momodesign перед тим як зробити підлоговий керамограніт або будь-який інший тип керамічної продукції проводять численні обговорення в дизайн-центрах, міняють концепції, іноді, нові проекти створюються за чисельні хвилини, а інколи змінюються по кілька разів з нуля.
 Керамічний граніт від італійської компанії Momodesign не тільки володіє ідеальними візуальними якостями, але й на хорошому рівні підтримує технічні характеристики, для того що б керамограніт Momodesign використовувався не тільки для візуального прикраси приміщення, але і виконував свої функції керамограніта: був стійким до морозів, спеки, вологи, кислотних дощів, стиранню, навантаженям.
 Керамічна плитка Momodesign виробляється за всіма світовими стандартами і володіє всіма світовими сертифікатами, які позначають, що керамічна плитка Momodesign виробляється з екологічно чистих матеріалів, а глина не містить ніяких хімічних або радіоактивних сумішей і є безпечною для вас і ваших дітей.
 Керамічна плитка і керамограніт стали досить популярним оздоблювальним матеріалом останнім часом. І це не даремно. Адже керамічна плитка і керамограніт явно виграють у паркетів, килимів та інших підлогових матеріалів.
 Керамограніт Momodesign легко очищати від пролитих напоїв або пилу. Керамічний граніт не боїться того, що його затоплять і він не вздується. Також, керамічна плитка і керамограніт з часом не деформується не створюючи при цьому неприємності для покупця.
 
Компанія  "Львівпостачбуд"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту . Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції

Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "Львовпостачбуд"  це гарантія якості і надійності вже багато років по всій Україні. Доставка:Львів, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Івано-франківськ.

Також пропонуємо плитку: PETRAMonocibec

Заказ  067 313 65 54

 

PDF GENERAL CATALOG

 

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція 1, Плитка Cersanit на формат 25x35, 25x40

Aкція 1, Плитка Cersanit на формат 25x35, 25x40

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція!!! Miami Riho прямокутна ванна 170x70

Aкція!!! Miami Riho прямокутна ванна 170x70

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Devit Giran (Німеччина) 1623190128S Комплект змішувачів для ванни

Devit Giran (Німеччина) 1623190128S Комплект змішувачів для ванни

Категорії

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти