Зробити замовлення
УВАГА!!! Компанія «Львівпостачбуд» здійснює послуги по 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ВАШОГО проекту. Увага , у звязку з переїздом на нове місце, в нас змінилась адреса вул. Трильовського 18

Rak Ceramics(Арабські Емірати)

Rak Ceramics(Арабські Емірати)

Компанія RAK Ceramics (Обэднанні Арабські Емірати)  є одним з провідних світових виробників антибактеріальної керамічної плитки і керамограніта. Високоякісний керамічний граніт  RAK Ceramics експортується в 135 країн світу і користується попитом навіть в Італії та Іспанії, які славляться на весь світ своєю керамічною плиткою, керамогранітом і мозаїкою. Керамогранітом RAK Ceramics облицьовують зали і приміщення автомобільних салонів, банків, торговельних центрів і ресторанів, а також приватні інтер'єри, котеджі та майданчики на прилеглій території.

    Вся продукція компанії проходить тестування на відповідність європейським стандартам,  відомі дизайнери працюють у створенні нових колекцій. RAK Ceramics виробляє понад сотні видів керамограніта стандартних та великих форматів, різного кольору, відтінків та структури - полірований, матовий, структурований керамограніт та лапатований (напівполярований). Також компанія відома своїми слябами - це керамограніт великих форматів, товщиною 3 см., який часто використовується для виробництва столешень, памятників, сходів... Зокрема, в асортименті RAK Ceramics є   Керамічна плитка яка світиться в темряві (люмінесцентна)  керамограніт, який дозволяє дизайнерам знаходити ексклюзивні рішення для інтер'єрів і використовувати світловий ефект керамограніта в облицюванні сходинок і пішохідних доріжок.

Пропонуємо продукцію RAK Ceramics зі складу у Львові та Києві.

Доставка: Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород та по всій Україні.

Пропонуємо також плитку:TUBADZINAparici 

Заказ: +38067 313 65 54
 

Керамограніт Rak Ceramics

Керамограніт

Rak Ceramics

Плитка облицювальна Rak Ceramics

Плитка облицювальна

Rak Ceramics

Плитка для басейна Rak Ceramics

Плитка для басейна

Rak Ceramics

RAK LUMINOS

Люмінісцентна плитка  

Rak Ceramics

Антимікробна плитка Rak Ceramics                                                

Антимікробна плитка

Rak Ceramics

Elegance ceramiche

Catalog

Ceramic Tiles - 2012

Gres Porcellanato - 2012

Bathware & Kitchen Sink - 2012

Novelties Cevisama - 2012

 

Пропонуємо також плитку:TUBADZINAparici 

 

 

 

Яндекс цитирования
© Всі права застережено Львів 2010. Підтримка, розкрутка сайтів - Студія "Sands"