Trend


Заказ  067 313 65 54

«Тренд», синонім "модно", це термін, який вказує напрямок, в якому він робить зміни. З моменту свого заснування в 2000 році, TREND Група зарекомендувала себе на протязі дуже короткого часу, як провідний виробник високоякісних матеріалів, таких як: вітражі, венеціанської емалі, золотими плитками і агломеруванню скла, кварцу і граніту. Автор, здатний чудово синтезувати основні принципи італійської традиції з динамічною творчістю найвідоміших дизайнерів, архітекторів і сучасних художників.
Керамічна плитка, скляна мозаїка TREND  охопила ця загальна філософія, майстерно об'єднаннi кращі традиції дев'ятнадцятого століття венеціанський печі Angelo Orsoni. Місце творчого досвіду, в якому чотири покоління були винесені як таємнича алхімія. Інновації сучасної інженерії об'єкта, розташованого у Флориді і присвячені для виробництва агломератів. З виробничих і складальних підприємств на чотирьох континентах і офісів у більш ніж 50 країн, Trend щорічно продає більше 1,5 млн. квадратних футів скляної мозаїки, плитки і 800 000 квадратних метрів поверхні агломерації.
Бажання об'єднати смак традиції з ретельною чутливістю до змін ринку, компанія безупинно розвиває сильний, яскравий, культурний, творчий дух і мету · Свідчить про його підтримку сучасного мистецтва, член Асоціації Гуггенхайма Intrapresae і засновник дворічної премії Orsoni міжнародного мистецтва мозаїки, та й грамотне використання технологій до довкіллю. З плином часу цей аспект, який привів до тенденції реальний, поворотний, екологічно чистий, завдяки якому, компанію, тепер можна вважати, по суті, "зеленою компанією" на 360 °.


Виробники продумали всі деталі, врахували запити сучасних споживачів, випускаючи плитку, яка не просто є красивою обробкою, але і володіє відмінними технічними параметрами. З керамічної плитки з колекції фабрики Trend можна складати в композиції і панно, використовувати в архітектурному декорі, а також у мистецтві. Дивовижне якість плитки з Італії - вона поєднує і декоративність, і простоту в застосуванні, і довговічність. Продукція фабрики Trend - це поєднання найкращих традицій італійських ремісників і новітніх технологій дня сьогодення: це пишність і надійність, довговічність і абсолютна безпека. Керамічна плитка Trend фабрики Brennero можете стати чудовим рішенням для оформлення дитячої кімнати, ванної, кабінету або іншого приміщення, що вимагає оригінального і нестандартного дизайну.

Також пропонуємо плитку:Cottoveneto, Pastorelli

Компанія  "Львівпостачбуд"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту . Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції

Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "Львовпостачбуд"  це гарантія якості і надійності вже багато років по всій Україні. Доставка: Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород.

Trend General Catalog 2013Aquatica

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція 1, Плитка Cersanit на формат 25x35, 25x40

Aкція 1, Плитка Cersanit на формат 25x35, 25x40

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція!!! Miami Riho прямокутна ванна 170x70

Aкція!!! Miami Riho прямокутна ванна 170x70

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Devit Giran (Німеччина) 1623190128S Комплект змішувачів для ванни

Devit Giran (Німеччина) 1623190128S Комплект змішувачів для ванни

Категорії

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти