Vitrex

Фабрика Vitrex (Італія) - італійська скляна мозаїка, панно, суміші, розтяжки.

Виробництво компанії Vitrex охоплює як керамічніу плитку, так і мозаїку з скла. Незважаючи на те, що розкішною Італійською керамічною продукцією в нинішній час уже не здивувати, Vitrex все таки вийшла на лідерські позиції, завдяки розкоші своєї продукції. Для утримання споживачів Vitrex робить все можливе. Це і постійне оновлення каталогу, величезні вклади як в якість виробництва, так і в дизайн керамічної продукції. У каталозі Vitrex можна знайти настінну і підлогову керамічну плитку, а також те на чому більшою мірою спеціалізується компанія - це розкішна скляна мозаїка різних кольорів, розмірів. Немає такого місця в Вашому будинку, яке не можна було б прикрасити мозаїкою Vitrex. Завдяки тому, що мозаїка цієї компанії виробляється на сітці, можливе облицювання поверхні будь-якої складності. Дрібні скляні плиточки здатні перетворюватися на справжній витвір мистецтва. Через розкоші італійська плитка не може бути низькою вартістю, але компанія Vitrex підібрала відношення ціна-якість і зробила свою продукцію цілком доступною.
Італійська плитка вже не розкіш для сучасної людини, але Vitrex (Італія) як і раніше вдається утримувати позиції виробництва саме розкішної керамічної плитки. Справа в тому, що фабрика Vitrex розташована в тій самій провінції Італії, де діють ще близько 200 фабрик. Щоб вирватися вперед з численної конкуренції, Vitrex доводиться вкладати серйозні зусилля не тільки в якість виробництва, але і в дизайн продукції.
Що кварталу Vitrex представляє новий каталог продукції, в якому містяться унікальні серії підлогової керамічної плитки, настінної плитки - для будь-яких приміщень, а також різноманітної мозаїки для обробки поверхонь. Своєю розкішної мозаїкою Vitrex пишається особливо. Колірна гамма мозаїки просто унікальна. Ці дрібні плиточки перетворюються на справжні витвори мистецтва і вражають уяву своїм спектром.
 
Таку естетичну насолоду, яке подарує мозаїка Vitrex, просто неможливо передати ніякоїю керамічною плиткою. Напевно в квартирі знайдеться куточок, який можна прикрасити мозаїкою. Він може бути на кухні, у ванній кімнаті, у вигляді панно в передпокої. Мозаїка Vitrex відмінно підходить для обробки закруглених кутів, для облицювання сантехніки, для виділення певних зон в приміщенні.
 
Італійська плитка не може бути дешевою, але Вітрекс вдалося оптимально співвіднести ціну і якість, тому як плитка для підлоги і стін, так і мозаїка повністю себе виправдовують і в результаті розкіш виходить цілком доступною. Мрії збуваються з Vitrex!
 
 

 

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:



A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція 1, Плитка Cersanit на формат 25x35, 25x40

Aкція 1, Плитка Cersanit на формат 25x35, 25x40

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція!!! Miami Riho прямокутна ванна 170x70

Aкція!!! Miami Riho прямокутна ванна 170x70

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Devit Giran (Німеччина) 1623190128S Комплект змішувачів для ванни

Devit Giran (Німеччина) 1623190128S Комплект змішувачів для ванни

Категорії

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти