Amera Mosaic

 Бренд Amera Mosaic – родом з Іспанії, країни яка з давніх-давен відома своїми неповторними мозаїками. В Іспанії мозаїка прикрашає все: від старовинних храмів і шедеврів великого Гауди, які давно стали візитівкою регіону. Мозаїка настільки щільно увійшла в іспанську культуру, що здається пов’язана з нею нерозривно. То ж не дивно, що невеличке родинне підприємство з виробництва мозаїки, засноване Пабло Амера в маленькому містечку неподалік Барселони, за декілька десятків років перетворилося на досить відомого європейського виробника!

Амера Мозаїк виготовляє плитку різних типів. Завдяки різноманітним форматам її легко адаптувати до будь-якої поверхні, незалежно від її розміру чи стилю. Керамічна плитка доступна у колекціях пастельних кольорів, яким надає перевагу виробник.  На сторінках нашого інтернет-магазину можна знайти як  одно- та різнокольорових, правильних і неправильних елементів. Крім стіни, підлоги або ванни, ми можемо також прикрасити мозаїку піддоном для душу, умивальником, дзеркалом або ж навіть на кухні чи передпокої. Амера Мозак використовує у виробничих процесах виключно екологічні матеріали, то ж ви можете бути впевненими і їх безпечності, де б ви не використовували плитку.

Бренд Amera Mosaic на ринку близько 30 років, проте завдяки відмінній якості та надзвичайно широкому асортименту вже встиг завоювати репутацію та любов споживачів не лише Європи, а й багатьох країн світу. Мозаїка Amera Mosaic використовується як для реставрації старовинних венеціанських палаццо, так і для будівництва найсучасніших хмарочосів в Дубаях. То ж якщо хочете, щоб ваша ванна або кухня були не гіршими, ніж в арабського шейха, купуйте продукцію іспанського бренду Амера Мозаїк за низькою ціною.

У інтернет-магазині «Львівпостачбуд» можна знайти безліч продукції для ремонту дому. Керамічна плитка для внутрішнього та зовнішнього оздоблення, сантехніка та фурнітура, меблі для санвузлів та багато іншого можна купити з доставленням, не виходячи з дому. Професійна консультація та бездоганний сервіс фахівців компанії «Львівпостачбуд» – це чудова можливість створити неповторну атмосферу у будь-якому куточку. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами будь-якої форми власності та оподаткування.  

Amera Mosaic – це висока якість, краса та вишуканість в кожній деталі! 

Зв'язатися з нами
Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
3,950.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Europa BLB 170x70 ванна металева
1,999.00 грн

Europa BLB 170x70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,590.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Gres технічний, плитка керамограніт 30×30
115.00 грн

Gres технічний, плитка керамограніт 30×30

Grohe Rapid SL

Grohe Rapid SL

Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти