Ido

idoМрією кожного радянської людини була т.зв. «Фінська сантехніка». Її якраз і поставляла в дуже обмеженій кількості IDO, продукція якої продавалася в СРСР під маркою Arabia. Саме так називався район Хельсінкі, де IDO Bathroom Ltd побудувала свій перший завод. Бренд Arabia проіснував до 1992 року, а після будівництва на мальовничому березі затоки в Таммісаарі нового комплексу підприємств, вся продукція стала випускатися під маркою IDO. В даний час компанія IDO Bathroom, штаб-квартира якої знаходиться в Гельсінкі, входить до складу концерну Sanitec. Крім ексклюзивного санфаянса, компанією IDO випускаються ще душові кабіни, гідромасажні ванни та ін

Для колекцій сантехніки IDO характерно не тільки висока якість, а й ретельна дизайнерська проробка, а також дуже точно витримана стилістична єдність. Для полегшення вибору IDO рідко випускає колекції з великим числом предметів. Зазвичай, це лаконічні набори, з можливістю заміни якихось елементів, або тематичні колекції.

Наприклад, в колекцію Aniara включений лише унітаз IDO в стандартному виконанні, який доповнює класичне підлогове біде. Близька за стилістикою колекція Mosaik також складається з витонченого біде, а ось унітаз IDO пропонується відразу в двох варіантах - звичайному підлоговому і підвісному виконанні.

Тематичні добірки сантехніки IDO дають більшу можливість підібрати щось в потрібній стилістиці. Наприклад, в Pozzi-Ginori представлені елегантні біде, а унітази IDO з колекції Trevi виконані як в звичайному, так і в компактному виконанні.

Особливої ​​уваги заслуговують раковини від IDO Bathroom, виразні і витончені, з підкресленою простотою бездоганних з виконання ліній. Створюється відчуття, що вони невагомі і парять в повітрі, настільки високо якість порцеляни. Однак враження легкості оманливе - адже вся сантехніка IDO дуже міцна, легка в догляді і не втрачає свого розкішного вигляду роками.

Компанія IDO Bathroom пропонує широкий асортимент дизайнерських акрилових і сталевих ванн, як звичайних, так і з системами гідромасажу. Останні виготовляються з санітарного акрилу. Вони різноманітні за формою і комплектуються різними системами, що роблять їх експлуатацію зручною і приємною.

Крім перерахованих біде, умивальників і унітазів IDO в продажу є душові кабіни,кришки до сидінь, п'єдестали, кронштейни, полотенцедержателі та інші аксесуари.


 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

GROHE акційні комплекти

GROHE акційні комплекти

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти