Розпродаж спекотне літо 2019

Розпродаж спекотне літо 2019
РОЗПРОДАЖ ПЛИТКИ КЕРАМА МАРАЦЦІ

Шалений розпродаж складських залишків колекційної плитки при замовленні з декоративними елементами.


Kerama Marazzi - Бальбі - Своєю появою палац зобов'язаний багатому венеціанському аристократу Ніколо Бальби. Важливою сторінкою в історії палацу були щорічні регати. Довгий час саме з балкона палаццо Бальби венеціанський дож і його свита спостерігали за ходом змагань. Ще легенда свідчить, що звідси за регатою спостерігав Наполеон, завоювавши Венецію в 1797 році. Цікаво, що цей палац неодноразово ставав «дійовою особою» полотен великого художника Антоніо Каналетто.

бальбі Kerama Marazzi

Kerama Marazzi - Золотий пляж - Ще в 19 столітті Золотий пляж набув популярності у петербурзьких дачників і став місцем громадського відпочинку. Це найбільший природний піщаний пляж на північному узбережжі Фінської затоки з великою і порівняно глибокої купального зоною, яка має рівне піщане дно, зручне для купання дітей і дорослих. Назва пляж отримав через особливості піску, відливають золотом під променями сонця на тлі мінливих вод Фінської затоки.

золотий пляж Керама Марацці

Kerama Marazzi - Літній сад - найстаріший парковий ансамбль Санкт-Петербурга, закладений за наказом Петра Першого в 1704 році біля його літній резиденції. Мріяв про особисте Версалі, цар власноручно намалював план майбутнього парку. Чи не мислив він його і без фонтанів, і вже в 1706 році в небо злетіли перші струменя. Причому це були перші фонтани у всій Росії. Ще за задумом царя Літній сад повинні були прикрашати скульптури, і до 1736 року їх налічувалося в парку вже більше двохсот.


Kerama Marazzi - Ліньяно - Головна особливість цього респектабельного і одного з найдорожчих Адріатичних курортів - відмінно обладнані пляжі з золотавим піском, що розтягнулися на вісім кілометрів уздовж моря. Розташований Ліньяно на півострові, в 90 кілометрах на схід від Венеції. Роблять курорт унікальним не тільки доглянуті пляжі, але і зростаючі неподалік соснові, кедрові і дубові гаї.


Kerama Marazzi - Марчіана - У пам'ятці архітектури епохи Ренесансу на головній площі Венеції розташовується національна бібліотека святого Марка - Марчіана. Її збори, крім мільйона друкованих видань, налічує близько 13 000 рукописів 2 883 першодруки та 24 055 книг 16 століття. Тут представлені роботи вчених і філософів давнини. Початок цьому джерелу інформації поклав зроблений Венеціанській республіці унікальний книжковий дар кардинала Віссаріона Нікейського, а сталося це в 1469 році.


Kerama Marazzi - Маттоне - У перекладі з італійського mattone означає «цеглина». На рубежі 11-13 століть в архітектурі Північної Італії цегла став основним будівельним матеріалом. Він був затребуваний при спорудженні різних громадських будівель і приватних будинків, для побудови храмів, церков, палаців. Наприклад, стіни, підвалини і купола собору Святого Марка у Венеції, будівництво якого було розпочато в 1063 році, виконані з цегли. І тільки майже 100 років по тому вони були облицьовані мармуром.

матонне

Kerama Marazzi - Мурано - Знамените на весь світ муранське скло спочатку робили в Венеції і називалося воно венеціанським. Однак печі склодувів не раз ставали для міста не тільки джерелом поповнення скарбниці, а й причиною пожеж, через які місто вигоряв мало не дотла. Тому в 1295 році було прийнято рішення переселити майстрів на один з найближчих островів, нагородивши їх особливими преференціями - в обмін на збереження рецептів виробництва в найсуворішій таємниці. Вибір припав на Мурано.


 

Kerama Marazzi - Петергоф - Палацово-парковий комплекс в Петергофі протягом 200 років був парадній літньою резиденцією російських імператорів. Величний і граціозний Великий Петергофський палац пов'язує в єдине художнє ціле Верхній сад і Нижній парк. «Розкинувши крила» над водяною феєрією Великого каскаду, він об'єднує і формує навколо себе струнку систему алей, архітектурних споруд і фонтанів.


Kerama Marazzi - Фонтанка - Завдяки пісеньці про Чижик-пижик про Фонтанку знають всі. Однак мало хто знає, що свою назву річка отримала лише на початку 18 століття, коли через неї перекинули труби, по яких вода з басейну, розташованого в районі вулиці Басейної, подавалася до фонтанів Літнього саду. У народі річку стали величати Фонтану, а потім і зовсім Фонтанкой. Найпершою будівництвом на її березі став Літній палац Петра Першого, а незабаром уздовж Фонтанки стали будувати садиби самі знатні і багаті петербуржці.

фонтанка Kerama Marazzi

Kerama Marazzi - Авеллино - Місто Авелліно розкинувся в самому «серці» регіону Кампанія, який зачаровує прекрасними пейзажами, гастрономічними вишукуваннями і гостинністю місцевих жителів. Побувати тут - значить побачити наймальовничіші місця у всій Італії, зберегли безліч історичних і культурних пам'яток, розкиданих серед цілої системи природних заповідників.


Kerama Marazzi - Мерджеллина - Якщо, стоячи на Неапольському причалі Мерджелліна, повернутися обличчям до Везувію, відкривається розкішний вид на прибережну частину міста. Якщо ж відвести погляд трохи лівіше, можна розгледіти, що іскриться на сонці позолочену скульптурну композицію Антоніо Никколини, що вінчає собою дах всесвітньо відомого оперного театру Сан-Карло. На сьогоднішній день це один з найбільших театрів в світі. Його зал вміщає 3285 глядачів. Театр був відкритий 4 листопада 1737 року, а це означає, що він на 41 рік старше театру Ла Скала в Мілані і на 51 рік - театру Ла Феніче у Венеції.


Kerama Marazzi - Нола - Сьогодні містечко Нола в передмісті Неаполя знаменитий своїм найбільшим на півдні Італії торговим центром Vulcano Buono і щорічним релігійним фестивалем - Джильо. І мало хто пам'ятає багату історію цього міста, але ж саме тут в 1548 році народився Джордано Бруно - італійський монах-домініканець, великий вчений, філософ, поет. Людина, який випередив час, і задовго до офіційно визнаних астрономічних відкриттів висловив припущення про множинність світів і нескінченність Всесвіту.


Kerama Marazzi - Поджио - У самому центрі Неаполя, в районі Сан-Карло, на пагорбі Каподімонте є парк Поджио. Його площа займає 40000 кв. метрів. Парк з'явився завдяки активному будівництву, яке почалося в цьому районі в 60-70 роках минулого століття. Розташований на схилі пагорба парк спускається вниз терасами. Основу флори складають сосни і дуби, однак поряд з ними можна зустріти суничні і оливкові дерева, бамбук, тамариск і філлірею.


 

Kerama Marazzi - Соларо - Щоб помилуватися кращими видами острова Капрі, потрібно піднятися на гору Монте Соларо, висота якої становить 589 метрів над рівнем моря. З висоти пташиного польоту відкривається захоплюючий дух вид на міста Капрі і Анакапрі, і на що сполучає їх фінікійського дорогу. На прекрасні бухти з блакитною водою, величні скелі, що кружляють чайок і безмежних небесну блакить, плавно перетікає в морську. Визначною пам'яткою гори вважається канатна дорога з відкритими сидіннями, що забезпечує не тільки швидкий і комфортний підйом, але і масу вражень.


 

Kerama Marazzi - Абінгтон - є найстарішим постійно заселеним містом Великобританії. Сучасні вулиці проходять там же, де і тисячоліття тому. Розташоване місто всього в 9 км від Оксфорда, і дістатися туди можна на машині або автобусі. Щоб насолодитися відчуттям справжньої англійської глибинки, досить побродити по центру міста серед кам'яних будівель Абінгтонского абатства, яке було утворено ще в VII столітті. З ранньої весни і до пізньої осені ця земля, завдяки панує тут самому теплому в країні клімату, розквітає всіма мислимими і немислимими відтінками фарб природи.


Kerama Marazzi - Дарлингтон - У невеликому містечку Дарлінгтон на 100 тисяч жителів припадає 16 парків і 10 заповідників, які простяглися через все місто. Кожен з них по-своєму унікальний. Найстаріший - Південний парк - вражає своїм вікторіанським пишністю. Казкові клумби, папуги в вольєрах, концерти на естрадах під відкритим небом роблять його улюбленим місцем відпочинку городян. У 2006 році парк був нагороджений Премією «Зелений прапор», яка є еталоном національного стандарту для парків і зелених зон в Сполученому Королівстві. Самий «юний» - Західний парк. У цьому природному заповіднику гармонійно поєднуються між собою ліс, луки з дикими квітами, загадкові болота, а всю територію парку прикрашають скульптури.


Kerama Marazzi - Кеннет - Витоки річки Кеннет - правої притоки Темзи - знаходяться в графстві Уїлтшир в Південно-Західній Англії, близько кургану Силбера-Хілл на висоті 200 метрів над рівнем моря. Далі річка несе свої води на південь країни, плавно звертаючи на схід. Велика частина шляху проходження річки проходить по території Південно-Східної Англії, що славиться своїми віковими лісами, в яких дуб, бук, граб, ясен, підіймаються на схили невисоких горбів, а потім спускаються в долини.


Kerama Marazzi - Суррей - Назва графства Суррей перекладається як «південний гребінь» і це дійсно так: пагорби перетинають його з заходу на схід. Ця частина Англії вабить до себе тих, хто любить і цінує англійську природу: букові гаї, тишу пагорбів і захоплюючий простір, що відкривається з їх вершин. Місцеві жителі радять приїжджати сюди в кінці весни, щоб насолодитися цвітінням рододендронів, коли повітря буквально просочений запахом цих чудових квітів. Недарма Суррей часто називають «садом Англії»: справжньою окрасою графства є ботанічний сад в Візлі і королівські ботанічні сади в К'ю.


Kerama Marazzi - Арена - Однотонна плитка з яскравим насиченим кольором дозволяє створити видатний інтер'єр, який привертає увагу і викликають захоплення. Спеціально для досягнення такого ефекту була створена колекція керамограніта Kerama Marazzi Арена. У ній пропонується плитка насичених відтінків, таких як блакитний, бежевий, світло-жовтий, пісочний, цегляний, а також класичний чорний і сірий.

Представлена ​​плитка має розміри 60 на 60 см. Пропонуються як поліровані, так і неполіровані зразки. Вартість моделей залежить від обраного кольору. Серія є відмінним вибором для благоустрою інтер'єру в кафе, ресторанах, просторих столових, а також офісних та інших комерційних приміщеннях.
 
Арена Керама Марацці Kerama marazzi
 

Більше акцій можна подивитись тут

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти