Даніелі

 

 

 

На світі немає нічого дивовижнішого, ніж людські мрії. Вони рухають людьми, спонукаючи до творчості і дій. Мрії роблять нас мудрішими, допомагають діставати із потаємних місць найкраще і найвеличніше. Здається, що саме мрії про широкі і величні бульвари, елегантні зелені парки та алеї чи затишні  королівські мансандри стали в основі натхненної та елегантної колекції плитки Даніелі.

Даніелі – колекційна керамічна плитка, яка делікатно підкреслює концепцію розкоші у вашій оселі, де б ви не жили.  Плитка виготовлена на основі керамограніту. Матеріал вважається одним із найстійкіших до перепадів температур, високої вологості у приміщенні та агресивного впливу середовища. Це естетично приємна колекція, основними кольорами якої є золотистий, пастельний, червоний та зелений кольори. Плитка прикрашена блискучими  візерунками, які додають колекції шику п’ятизіркового готелю чи царського палацу.  

Колекція плитки Даніелі виконана у форматах 30*60; 30*15;30*12; 30*3,4; 30*14,5. До неї входять: плитка-декорація обрізна; плінтус, бордюри. У ній присутні як гладенька плитка, так і структурована.

Чудовим варіантом у інтер’єрі буде дивитися плитка разом із класичною та новітньою сантехнікою, бежевою підлогою чи блискучими деталями. Плитка легко укладається та зручна у роботі, як і весь асортимент товару цієї компанії.

Виробник колекції Даніелі російський бренд Kerama marazzi. Дбаючи про свого споживача, компанія використовує сучасні високотехнологічні процеси та новітні дизайнерські рішення у виготовленні своєї продукції. Досконалий цифровий друк, який застосовується виробником робить візерунки максимально точно. Модернізація компанії, яка відбувається постійно та екологічні матеріали роблять бренд впізнаваним далеко за межами країни. Енергія сонця, вітру, води і землі помножена на професійність – гарантія якості продукції.

Ви позбачите себе дискомфорту незатишних, обшарпаних стін та зайвих турбот з ремонтом, якщо купите сучасну якісну колекцію керамічної плитки Даніелі у нашому магазині. Постійно наявний асортимент та будь-яка необхідна консультація менеджера допоможуть вам підібрати не тільки потрібну кількість, а й матеріал для затирання швів, спеціальні сантехніку, фурнітуру, меблі  та декоративні прикраси для ванної кімнати, які будуть гармонійно доповнювати одне одного.

Наша компанія пропонує додаткову послугу – доставку обраного товару у межах України. Ви купуйте, а ми доставим!

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:Aкційні комплекти! HANSGROHE

Aкційні комплекти! HANSGROHE

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція
1,649.00 грн

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,800.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева
4,550.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,890.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти