Edilcuoghi           Edilcuoghi Ceramiche одна з найкращих марок у продуктивності втробництва італійської керамічної плитки. 40 років фабрика Edilcuoghi формувала історію італійського керамограніта для всього світу Продукція фабрики Edilcuoghi представляє свої останні колекції керамічної плитки Poesia, Cheri, Paradise, Gardens, Identity, Melange, Tiffany, Natural, New Light, BeColour; так само серії її унікального керамограніта Emotions, Stardust , Onyx, Bois, Lame, Guru. Головний офіс компанії Edilcuoghi знаходиться в Сассуоло (Sassuolo), столиці керамічної плитки, родоначальнику дизайну нових технологій і лідерства. Повністю вся продукція фабрики Edilcuoghi 100% розроблена і вироблена в Італії, що гарантує чудову якість і природний стиль для лідера по виробництву керамограніту. Відома всьому світу своєю прихильністю до класицизму в дизайні і в розробці керамічної плитки, Edilcuoghi за останні роки набула значних інновацій в розробках керамограніта: це тепер повністю сучасна  марка, яка інвестує капітал в потужне майбутнє. Сьогодні Edilcuoghi є частиною великої групи Fincuoghi S. P. A. Групи-лідера за рівнем забезпечення обладнанням заводів, організації та поліпшення потужності виробництва. Розробка і товар фабрики Edilcuoghi проводиться на дуже технічних і сучасних заводах, які розташовані в Sassuolo, Bedonia і Borgotaro. Edilcuoghi має великі вимоги з виробництва хорошого керамограніта тому вона постійно удосконалює своє виробництво і новітні технології у сфері розробок керамограніта. Якість і ідеальна зовнішність їх виробів доведена тим, що вони існують і продовжують розвиватися адже набувають нових покупців і нових партнерів чим покращують свої технології і вироби, а в останні роки і розширюють своє виробництво.

Компанія  "Львівпостачбуд"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту. Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції
Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "Львовпостачбуд"  це гарантія якості керамічної плитки і надійності у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Тернопілі, Луцьку, Ужгороді по всій Україні.
 
У нас діють знижки для постійних покупців, доставка у Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та по всій Україні, в будь яке містечко чи селище. В нашому салоні Ви зможете побачити ваше приміщення  в 3-D зображені і Ви зможете уявити  та відчути Себе у своєму майбутньому помешканні, що позволить Вам уникнути помилок при плануванні інтер`єру.

Заказ  067 313 65 54

 

 

Antigua

Antigua

Basalt

Basalt

Colorfull

Colorfull

Cottage

Cottage

Dolce Vita

Dolce Vita

Haus

Haus

La Chine

La Chine

Legno Marino

Legno Marino

Move

Move

Natural Oak

Natural Oak

Pietra di Sale

Pietra di Sale

Plank

Plank

Rough

Rough

Sandstone

Sandstone

Shard

Shard

Soil

Soil

Superlativa

Superlativa

Tone

Tone

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

GROHE акційні комплекти

GROHE акційні комплекти

Категорії

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти