BLOWN

 

 

     Італійська фірма Imola Ceramica вже протягом багатьох років успішно працює і розвивається на ринку керамічної плитки. Особливо хотілося б підкреслити слово «розвивається». Адже деякі компанії після того, як їм вдалося створити кілька вдалих колекцій, на цьому зупиняються і вже не випускають на ринок щось нове. У випадку з компанією Imola Ceramica все зовсім по-іншому. Дизайнери працюють по кілька годин на день тільки для того, щоб створювати не просто керамічну плитку, а справжні шедеври, які б тішили око тисячі людей. Серед величезного асортименту компанії існують колекції, які привертають увагу безпосередньо тим, що є можливість вибору, оскільки така колекція складається з декількох десятків зразків. Але, є й такі колекції, що заслужили увагу клієнтів не завдяки великому представництву керамічної плитки, а зовсім іншим параметрам.

  Blown - це саме одна з такого роду колекцій. Тут всього 4 відтінки плиток, які виконані доволі просто і без якихось орнаментів. Але, по суті, на цьому всі недоліки і закінчуються. Тепер поговоримо про більш приємне - про переваги колекції. Перший момент - це звичайно ж, що наявність квадратної форми з розмірами сторін 10 * 10 сантиметрів. Якщо людина працює в цій галузі будівництва, то вона добре розуміє, що класти плитку з такими розмірами і формою найбільш зручно. Тобто, практично в найкоротші терміни можна виконають великі обсяги робіт. Це вагомий аргумент, адже іноді потрібно зробити певну роботу дуже швидко, а процес кладки плитки все. Як говоритися, гальмує, тому такий факт обов'язково потрібно враховувати.
    Другий позитивний момент - це, звичайно ж якість. Плитка, придбана тут, прослужить справно не один десяток років. Напевно, немає сенсу пояснювати, що для людини такий параметр як якість завжди був на першому місці, і мова стосується не тільки керамічної плитки. Коли людина затіяла ремонт, то вона розраховує на те, що всі будівельні матеріали, використані під час проведення робіт, служитимуть максимально довго. Нікому не хочеться переробляти щось через декілька місяців.
   І звичайно не можна не згадати ще про один важливий момент. У колекції присутні 2 зразка плитки, які володіють структурною поверхнею, а вона сьогодні вважається однією з найбільш привабливих.

 Заказ  +380673136554

 

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
3,950.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева
4,299.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Europa BLB 170x70 ванна металева
1,999.00 грн

Europa BLB 170x70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,590.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Gres технічний, плитка керамограніт 30×30
115.00 грн

Gres технічний, плитка керамограніт 30×30

Grohe Rapid SL

Grohe Rapid SL

Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти