IMSO

 

        Imso - маленьке італійське підприємство. Італійська компанія почала свій не легкий шлях в 1991 році, коли ще не було такого безлічі виробників, а продукція на ринку, практично, не відрізнялася від продукції конкурентів.
       Imso спеціалізувалася на виробництві керамічної плитки для ванних кімнат і кухонь в форматі 10x10. Для того щоб залишатися в тренді і догодити всім своїм споживачам компанія запропонувала покупцям нестандартні розміри керамічної плитки. Завдяки такому кроку компанія все ще існує на ринку виробництва італійської керамічної плитки і керамограніта, а також відома на міжнародному ринку кераміки. Базовими розмірами продукції італійського виробника IMSO стали плитки форматів: 10x10, 10x30, 20x20, 25x40, 30x30. Додатковими і нестандартними можна назвати колекції керамічних плиток та керамограніта з такими розмірами: 3x5,20x50.2, 30.4x30.4, 35.8x35.8, 30.8x61.5, 66x66.
      При огляді продукції італійського виробника Імсо варто відзначити велику роботу виконану дизайнерами та архітекторами компанії IMSO. Кожна колекція не схожа одна на одну і завжди відрізняється не тільки матеріалом імітації (якщо такий ефект присутній в колекції) але і загальними рисами. Колекції італійських керамічних і керамогранітних плиток Imso часто зроблені з будь-якого натурального матеріалу (камінь, мармур, ракушка, тп.) А й часто виробляються з імітацією таких же натуральних матеріалів, що дуже сильно полюбилося покупцями продукції IMSO. Продукція компанії орієнтується на середній і високий ціновий сегмент на ринку керамічної плитки і керамограніта, тому дуже часто продукція IMSO завозиться під замовлення якщо на складах відсутні ходові колекції керамічної плитки і керамограніт  IMSO.
        Загалом італійський виробник IMSO заслуговує вашої уваги. Для початку хоча б ознайомитися з асортиментом італійського виробника. Цікаві кольори, розміри і поверхні не залишать вас байдужими!
 
          Компанія "Львівпостачбуд" пропонує широкий асортимент керамічної плитки. Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів і будівельних організацій. У нас завжди оновлюються акції, діють знижки для покупців. Доставка по всій Україні, в будь-яке містечко або селище.

        Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. У нашому салоні Ви зможете побачити ваше приміщення в 3 D зображенні, при чому безкоштовно. Ви зможете уявити і відчути себе в своєму майбутньому будинку, що дозволить Вам уникнути помилок при плануванні інтер'єру. Менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "Львівпостачбуд" це гарантія це гарантія якості і надійності вже багато років по всій Україні.

 

Заказ  067 313 65 54

Bibulca

Bibulca

Cargo

Cargo

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

GROHE акційні комплекти

GROHE акційні комплекти

Категорії

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти