Dordogne

Ремонт - це слово у всіх викликає неоднозначні думки. З одного боку - це постійні клопоти, трата грошей, трата часу на те, щоб купувати різні будівельні елементи, а скільки фізичних сил віднімає ремонт, напевно, немає сенсу і пояснювати. Але, є й інша сторона медалі, більш приємна. Після важкого і тривалого періоду, поки в житло відбуваються ремонтні роботи, людина побачить наскільки змінилася його квартира або приватний будинок. Людям завжди подобається щось міняти в хорошу сторону, адже це і вигідне вкладення грошей, та й перебувати в приміщенні з гарним дизайном дуже комфортно і приємно.

      Коли мова йде про ремонт, то ніхто не бажає заощаджувати, адже все робиться не на рік чи два, а на десятиліття. Керамічна плитка - це будівельний матеріал, без якого сьогодні неможливо уявити інтер'єр жодного сучасного будинку. Але, де ж знайти дійсно хорошу плитку, щоб вона задовольняла і фінансові апетити і вимоги, що стосуються якості та естетичності людини? Вихід є - це продукція італійської компанії Unicom Starker. Відносно недавно з'явилася колекція Dordogne, ось про неї і піде мова в даній статті.
    Напевно, багатьом не сподобається, що серед плитки, представленої в колекції, присутні тільки два варіанти кольорового оформлення, а саме бежевий і сірий тони. Але, в, той, же час, фахівці розуміють, що саме такі кольори є найбільш затребуваними. Та й іноді навіть і не колір має значення, а те, як він сприймається клієнтом, то, як його зуміли подати дизайнери. Незважаючи на те, що кожна окрема плитка виготовлена з використанням всього одного кольору, її ніяк не можна назвати бідною і не цікавою. Справа в тому, що творці зуміли на поверхні плитки створити свого роду «кашку», яка робить плитку не просто багатою і насиченою, але і досить привабливою. Завдяки такому оригінальному типу оформлення, на плитці практично не видно якихось подряпин, бруду або пилу.
   Співробітники компанії вирішили не особливо старатися над розмірами і створили всю колекцію в квадратній формі, окрім одного варіанта плитки, який має розміри 40 * 61 сантиметр. Квадратних варіантів плитки два - 45 * 45 і 30 * 30 сантиметрів. Напевно, єдине, що об'єднує всі моделі плитки - це висота. Такий параметр у всіх зразках становить 80 міліметрів.
 

 

 

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція
1,649.00 грн

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,350.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева
4,550.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Europa BLB 170x70 ванна металева
1,999.00 грн

Europa BLB 170x70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,590.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти