Majorca

Majorca

Majorca це один з провідних виробників підлогових і настінних облицювальних матеріалів протягом більше 40 років. 
 
Компанія Заснована в 1966 році, вона завжди була видатна компанією і славилася своєю якістю продукції і вимагає різним запитам як клієнтської бази так і слідуючи останнім модним тенденціям в світі кераміки. Компанія стала однією з першої в світі, яка створила політику вивозу продукції, спочатку в Європі (Німеччина), а потім і в Сша, де, до цього, не було жодної італійської компанії. 
 
Сьогодні Majorca вкладає значні кошти в дослідження і розробки керамічних виробів, які відображають велику різноманітність смаків і стилів, як елементів тренда і дизайну, необхідних для збалансованого і модною обробки інтер'єру. Головна ідея це прикраса інтер'єру. 
 
Майорка завжди любили експериментувати з новими тенденціями, щоб висловити почуття тих, хто живе в скаженому темпі і не стежить за годинником. Інтенсивність, глибокі почуття, творчість- це ті параметри, які характеризують не тільки стиль життя споживачів компанії, але і ті, якими "хворіють" і всі співробітники компанії. 
 
Посвячення екології та відповідальності. 
З самого початку компанія Majorca піднімали екологічне питання. Протягом багатьох років здійснювалась програма "зеленої революіціі", за рахунок оптимізації виробництва, використання природних ресурсів та розвитку екологічно чистих процесов. 14001 UNI EN ISO- це той сертифікат, який став відправною точкою до максимальної турботі до навколишнього середовища. 
 
Ключ до стійкості полягає в дослідженні. Про це свідчить нова цифрова друкована система компанії Majorca, тобто, "стан мистецтва" як з точки зору художника, а з точки зору інженера це низьке енергоспоживання, екологічно чистий процес, використання нетоксичних квітів, експлуатація всіх матеріалів без прозводственних відходів, також, відмова від використання води у виробництві та відмова від роликових фабричних ліній. 
 
Ноу-хау і дизайн мислення. Естетика і прагматизм. Наука і інтуїція. Але вище за все це людина в центрі обіталія, особистість в центрі всього, як і в філософії епохи Відродження. "Зроблено в Італії" дух алхімії і гарного смаку, гармонія контрастів профільтрована століттями і яка повернулася до наших часів. Майорка завжди були джерелом висококваліфікованого змішування стилів прізводящего до істинного Італійському стилю.
        
         Компанія "Львівпостачбуд" пропонує широкий асортимент керамічної плитки. Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів і будівельних організацій. У нас завжди оновлюються акції, діють знижки для покупців. Доставка по всій Україні, в будь-яке містечко або селище.

        Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. У нашому салоні Ви зможете побачити ваше приміщення в 3 D зображенні, при чому безкоштовно. Ви зможете уявити і відчути себе в своєму майбутньому будинку, що дозволить Вам уникнути помилок при плануванні інтер'єру. Менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "Львівпостачбуд" це гарантія це гарантія якості і надійності вже багато років по всій Україні.

 

 

Axolut

Axolut

Extrema

Extrema

Flame

Flame

Flame1

Flame1

Outback

Outback

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

GROHE акційні комплекти

GROHE акційні комплекти

Категорії

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти