MomoDesign

Італійська плитка, Плитка Італія

 

Momodesign
 Для стильних і молодих людей важливо завжди залишатися в тренді. Завдяки продукції Momodesign ви зможете зробити зі свого приміщення-кімнату своєї мрії і не важливо якого типу це приміщення. Momodesign не слідкує за трендами або хітами сезону. Momodesign це окрема гілка в моді керамічної плитки. Momodesign не слідкує за всіма; Всі слідують за Momodesign.
 Керамічна плитка і керамограніт від компанії Momodesign виробляються в Італії на різних фабричних лініях, що спеціалізуються на виробництві різної керамічної продукції.
 Італійська дизайн-компанія Momodesign перед тим як зробити підлоговий керамограніт або будь-який інший тип керамічної продукції проводять численні обговорення в дизайн-центрах, міняють концепції, іноді, нові проекти створюються за чисельні хвилини, а інколи змінюються по кілька разів з нуля.
 Керамічний граніт від італійської компанії Momodesign не тільки володіє ідеальними візуальними якостями, але й на хорошому рівні підтримує технічні характеристики, для того що б керамограніт Momodesign використовувався не тільки для візуального прикраси приміщення, але і виконував свої функції керамограніта: був стійким до морозів, спеки, вологи, кислотних дощів, стиранню, навантаженям.
 Керамічна плитка Momodesign виробляється за всіма світовими стандартами і володіє всіма світовими сертифікатами, які позначають, що керамічна плитка Momodesign виробляється з екологічно чистих матеріалів, а глина не містить ніяких хімічних або радіоактивних сумішей і є безпечною для вас і ваших дітей.
 Керамічна плитка і керамограніт стали досить популярним оздоблювальним матеріалом останнім часом. І це не даремно. Адже керамічна плитка і керамограніт явно виграють у паркетів, килимів та інших підлогових матеріалів.
 Керамограніт Momodesign легко очищати від пролитих напоїв або пилу. Керамічний граніт не боїться того, що його затоплять і він не вздується. Також, керамічна плитка і керамограніт з часом не деформується не створюючи при цьому неприємності для покупця.
 
Компанія  "Львівпостачбуд"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту . Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції

Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "Львовпостачбуд"  це гарантія якості і надійності вже багато років по всій Україні. Доставка:Львів, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Івано-франківськ.

Також пропонуємо плитку: PETRAMonocibec

Заказ  067 313 65 54

 

PDF GENERAL CATALOG

 

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

GROHE акційні комплекти

GROHE акційні комплекти

Категорії

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти