Nextep Leathers

        У середовищі якому ми живемо, спосіб буття, це спілкування. Це вираз нашої природи. Ті, хто обирають плитку, бажають унікальності, теплоти, природності, чуттєвості, спокуси, весь світ біля їхніх ніг.
Nextep плитка, це як погляд зсередини ...
        Плитка для підлоги і стін є природним наслідком естетичної та технічної еволюції, спрямованих на впровадження нового сімейства матеріалів з високим вмістом дослідження. Якість і процес починається з вибору плитки. Вона поєднує в собі технології та інновації з традиціями нової торгівлі, терпіння і керівництва. Це означає, що компетенції відповідальності та чуттєвості і, не звертаючи уваги навіть на найдрібніші деталі, щоб створити красу з творчим духом, щоб звільнити сутність скінів і підвищення їх природного властивості.
Уява приєднується з точністю.
Як у природі: кожен атом є унікальним, але життя відбувається тільки від цілого. Три основних розміри можуть мати необмеженi властивостi: форму, колір, консистенцію.
Шість видів з прикрасами, створені від гарячого пресування, які затемнюють свою частину під тиском.
Шість видів поверхонь і необмежені можливі комбінації, щоб перетворити ваш підлогу в інтенсивному тактильному стилі Nextep Leathers.
Оригінальною альтернативою класичних матеріалів, таких як керамограніт, кераміка, мармур або дерево, шкіра Nextep Leathersплитки є плодом ретельного, технічного та стилістичного дослідження, спрямованого на пошук нових додатків для шкіри в середовищi проживання. І вони насправді є інноваційними, добре збалансоване поєднання фізичних, естетичних і експлуатаційних характеристик, що не мають аналогів на ринку. Серія включає в себе гладку плитку, готову шкіру в її найбільш природнiй, простiй формі. Пропонуємо вісім твердих і затінених кольорiв з вишуканим естетичним аспектом в колірній гамі: чорний, шифер, шоколад і темно-коричневий, і, крім того червоне дерево, бурштин, піску і слонової кістки. 
Шкіряна плитка Nextep Leathers - це унікальний обробний матеріал, що дозволяє будівельнiй компанії запропонувати вам індивідуальний дизайн інтер'єру, який буде тільки у Вас.

Також пропонуємо плитку: Sicis mosaicTecno art marmi (TAM)


Компанія  "Львівпостачбуд"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту . Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції

Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "Львовпостачбуд"  це гарантія якості і надійності вже багато років по всій Україні. Доставка: Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород

 Заказ  067 313 65 54

NEXTEP GENERAL CATALOG PDF

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

GROHE акційні комплекти

GROHE акційні комплекти

Категорії

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти