Vitrex

Фабрика Vitrex (Італія) - італійська скляна мозаїка, панно, суміші, розтяжки.

Виробництво компанії Vitrex охоплює як керамічніу плитку, так і мозаїку з скла. Незважаючи на те, що розкішною Італійською керамічною продукцією в нинішній час уже не здивувати, Vitrex все таки вийшла на лідерські позиції, завдяки розкоші своєї продукції. Для утримання споживачів Vitrex робить все можливе. Це і постійне оновлення каталогу, величезні вклади як в якість виробництва, так і в дизайн керамічної продукції. У каталозі Vitrex можна знайти настінну і підлогову керамічну плитку, а також те на чому більшою мірою спеціалізується компанія - це розкішна скляна мозаїка різних кольорів, розмірів. Немає такого місця в Вашому будинку, яке не можна було б прикрасити мозаїкою Vitrex. Завдяки тому, що мозаїка цієї компанії виробляється на сітці, можливе облицювання поверхні будь-якої складності. Дрібні скляні плиточки здатні перетворюватися на справжній витвір мистецтва. Через розкоші італійська плитка не може бути низькою вартістю, але компанія Vitrex підібрала відношення ціна-якість і зробила свою продукцію цілком доступною.
Італійська плитка вже не розкіш для сучасної людини, але Vitrex (Італія) як і раніше вдається утримувати позиції виробництва саме розкішної керамічної плитки. Справа в тому, що фабрика Vitrex розташована в тій самій провінції Італії, де діють ще близько 200 фабрик. Щоб вирватися вперед з численної конкуренції, Vitrex доводиться вкладати серйозні зусилля не тільки в якість виробництва, але і в дизайн продукції.
Що кварталу Vitrex представляє новий каталог продукції, в якому містяться унікальні серії підлогової керамічної плитки, настінної плитки - для будь-яких приміщень, а також різноманітної мозаїки для обробки поверхонь. Своєю розкішної мозаїкою Vitrex пишається особливо. Колірна гамма мозаїки просто унікальна. Ці дрібні плиточки перетворюються на справжні витвори мистецтва і вражають уяву своїм спектром.
 
Таку естетичну насолоду, яке подарує мозаїка Vitrex, просто неможливо передати ніякоїю керамічною плиткою. Напевно в квартирі знайдеться куточок, який можна прикрасити мозаїкою. Він може бути на кухні, у ванній кімнаті, у вигляді панно в передпокої. Мозаїка Vitrex відмінно підходить для обробки закруглених кутів, для облицювання сантехніки, для виділення певних зон в приміщенні.
 
Італійська плитка не може бути дешевою, але Вітрекс вдалося оптимально співвіднести ціну і якість, тому як плитка для підлоги і стін, так і мозаїка повністю себе виправдовують і в результаті розкіш виходить цілком доступною. Мрії збуваються з Vitrex!
 
 

 

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

GROHE акційні комплекти

GROHE акційні комплекти

Категорії

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти