Встановлення

Установка підвісної стелі Armstrong (Армстронг)

 

 

 

На сьогоднішній день набула популярності  підвісна стеля Armstrong (Армстронг).

Свою популярність вона набула завдяки безпрецедентній якості конструкції і дешевою ціною для громадян з будь-якої заробітньою платою. Не піддається сумніву те, що знаменитість цієї підвісної стелі, перш за все, пояснюється легкістю монтажу його основних конструкцій.
      Кожен бажаючий, отримавши перші уроки по здійсненню монтажу конструкцій з металевим профілем, у подальшому зможе без сторонньої допомоги створити і здійснити установку підвісної стелі, придбавши необхідні панелі та каркасні деталі.
Для установки підвісної стелі Armstrong (Армстронг) необхідні такі інструменти: креслярська крейда, мірна рулетка, рівень (ватерпас), гострозубці для обробки сталевого профілю, шнур, ніж для порізки панелей, а також рукавички та будівельні окуляри, які створять необхідний захист при можливій алергії на стружку, що йде від мінеральних підвісних плит при їх формуванні. Першим ділом у місці установки здійснюється відмітка. За допомогою рулетки малюється відрізок, на висоті якої буде розміщуватися стельовий профіль. Установку підвісної стелі Armstrong (Армстронг) здійснюють із плит який повільно виявляють цілісний малюнок підвісної стелі. Плити для підвісної стелі монтуються на створеній конструктивній платформі, безпосередньо в її спеціальних отворах.
При встановлювальних роботах, на необхідному положенні від основної стелі організовується створення кутового профілю. Він монтується по всьому периметру приміщення. В подальшому в центральну стелю монтуються підвіси, які повинні віддавати навантаження від головного профілю. Конструкції основного профілю потребують додаткової фіксації зв'язуючими кріпильними елементами.
Підвісна стеля має сітчасту текстуру, яка створюється при з'єднанні поперечних профілів, що кріпляться на несучому профілі. Саме таким є базовий вид кріплення елементів підвісної стелі. Треба сказати, що він є нормальним як для багатьох видів стель типу «армстронг», так і для інших видів підвісних стель.
Завдяки надійності конструкцій і наявності відокремлюючої відстані між ведучею стелею і конструктивної «сіткою» підвісної стелі, в конструкціях такої стелі можна зручно встановити електричне та переговорне обладнання, а також освітлювальні прилади.
Подальшим етапом установки підвісної стелі Armstrong (Армстронг) визначає монтаж на його каркас підвісних панелей. Панелі для підвісної стелі типу «армстронг» з'явилися спочатку у вигляді звичайних мінеральних панелей прямокутної форми, а тепер стеля Armstrong - це популярна назва для багатьох типів підвісної стелі.
Навісн
а стеля, для монтажу якого використовується плита Байкал, займає нішу недорогої продукції виду «армстронг». При застосуванні цієї плити стеля буде мати спокійний ненав'язливий текстурою  вигляд розкиданих на білому тлі більш виразних вкраплень. Плита bajkal монтується на нормальну для стелі «армстронг» підвісну систему. Потрібна ширина профілю в момент встановлення плити «Байкал» - 24 міліметра, при цьому, для даної підвісний панелі потрібні стандартні отвори профілю - шістсот міліметрів на шістсот мм.
При установці підвісної стелі Armstrong (Армстронг) панелі для підвісної стелі повинні відповідати вимогам елементарної безпеки. Відомо, що на структуру окремих мінеральних частин несприятливо діє волога і температурні зміни, - вони здатні пожолобитися. У зв'язку з цим у приміщенні слід забезпечити низьку вологість повітря, і захистити його від протягу.             

                                                               Заказ: +38067 313 65 54

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

GROHE акційні комплекти

GROHE акційні комплекти

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти