Sadon Італія

Sadon плитка

Італійська фабрика Sadon спеціалізується на виробництві дрібноформатної глазурованої керамічної плитки для житлових інтер'єрів. У дизайні, характерному для численних італійських фабрик, використовуються традиційні для ванних кімнат і кухонь декоративні мотиви.
Sadon купити Львів

Фабрика Sadon відома архітекторам та дизайнерам широким асортиментом керамічної плитки 10 × 10 см, яка широко використовується для інтер'єру кухонь і ванних кімнат. Керамічний граніт Sadon поєднує в собі природну текстуру і колір натурального матеріалу і відповідає сучасним вимогам, що пред'являються до обробних матеріалів даного класу. Фабрика пропонує колекції нарочно щербатою плиткою з нерівними краями, зробленими так, щоб при затирці шов виходив максимально нерівним. При цьому чорнова сторона ідеальна за якістю, ефект створюється лише за рахунок видимої частини.

Колекції облицювальної плитки Sadon комплектуються великою кількістю фасонних елементів, декорів та бордюрів.

Компанія "КЛУБ КЕРАМІКИ" пропонує широкий асортимент Плитки Садон. Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів і будівельних організацій. У нас завжди оновлюються акції. Доставка: Львів, Тернопіль, Луцьк,Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород та по всій Україні.

Заказ +380673136554