Tecno art marmi

Tecno art marmi


Заказ  067 313 65 54

Tecno art marmiє провідним виробником "штучного каменю і мармуру". Тривалою боротьбою за якість є основною стратегією Tecno Art Marmi охоплює весь свій план операційних процедур. Tecno Art Marmi, по суті, вибрали сертифікувати свою систему якості відповідно до UNI EN ISO 9001. Продукти були протестовані і сертифіковані зареєстрованих інститутів у відповідності з національними і міжнародними вимогами.
Tecno мистецтва Мармі включає в себе Петра Stone колекції, революційний, але традиційний "Сучасний стан" продукт і «Інші Колекції« введення інженерні рішення мармуру для внутрішніх та зовнішніх робіт. Під час навігації повний, всеосяжний, багатомовний каталог може бути завантажений в будь-який час, що охоплює всі необхідні данi. Стиль, величність і антична помпезність римської культури зберегли свою ні з чим незрівнянну привабливість і донині. Усвідомлюючи цю істину і використовуючи відповідні сучасні технології, італійська фабрика TAM застосувала відповідні сучасні технології та відтворила справжній римський стиль, відображаючи в ньому самі сміливі рішення дизайну інтер'єрів, парків і садів. На сьогоднішній день Tecno art Marmi - провідний виробник "спорудженої кам'яної та мармурової" продукції. Безперервний пошук ідей для удосконалення дизайну і постійне прагнення до високої якості є ядром стратегії для італійської фабрики. Штучний камінь і мармур Tecno art Marmi - це вироби з агломерованого порошку травертину і натурального мармуру, які мають морозостійкістю і абсолютно не чутливі до вогню, хімічних складів.


Продукція компанії TAM (Tecno Art Marmi) створюється на основі ретельно вивіреною суміші з пилу натурального каменю, видобутої з італійських родовищ, і смоляних наповнювачів найвищої якості. Такий склад робить кінцевий продукт що не відрізняється від натурального каменю, навіть для опитчного ока. Різні камені колекції Pietra Stone (Ardesia, Petra Orsini, Pietra Chighi, Pietra Umbra та ін) можна використовувати як для облицювання зовнішніх стін будинків, так і в якості декору для внутрішніх приміщень, які допомагають передати різні стилі, традиції і настрої. На сьогоднішній день Tecno art Marmi - є провідним виробником "спорудженої кам'яної та мармурової" продукції. Безперервний пошук ідей для удосконалення дизайну і постійне прагнення до високої якості, є ядром стратегії для італійської фабрики. Продукція Tecno art Marmi - це вироби з агломерованого порошку травертину і натурального мармуру, які мають морозостійкість і абсолютно не чутливі до вогню та хімічних складів.
Компанія сертифікує свою продукцію у відповідність з європейськими стандартами UNI EN ISO 9001. Крім керамограніта фабрика виробляє широкий асортимент архітектурних елементів в римському стилі - колони, барельєфи, вази, пілястри, фонтани, пілони, рами для дзеркал, камінів, умивальників та інше.

Також пропонуємо плитку:Trend, Cottoveneto 

Компанія  "КЛУБ КЕРАМІКИ"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту . Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції

Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "КЛУБ КЕРАМІКИ"  це гарантія якості і надійності вже багато років по всій Україні. Доставка: Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород

 

TAM GENERAL CATALOG PDF

 

Зв'язатися з намиAкційні комплекти змішувачів
Aкційні комплекти змішувачів
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція!  Плитка під дошку, паркет
Aкція! Плитка під дошку, паркет
Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,500.00 грн
Акція!!! Комплекти сантехнічні
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Europa BLB 170x70 ванна металева
2,650.00 грн
Europa BLB 170x70 ванна металева
GEBERIT DUOFIX
3,599.00 грн
GEBERIT DUOFIX
Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти