3D Візуалізація

3D візуалізація інтер'єру - це створення реального зображення вашого приміщення після ремонту. Завдяки 3D візуалізації ви зможете побачити і зрозуміти, як буде виглядати ваша квартира або будинок після ремонту. Допоможе упевнитися в тому, наскільки комфортно ви себе будете почувати в такому інтер'єрі. Як будуть поєднуватися кольори, декори, їх сумісність між собою, де будуть стояти ваші меблі або якісь деталі. Якщо вам щось не сподобається, то ви відразу звернете на це увагу, і зможете змінити, дизайнер зможе вам в цьому допомогти. Побачите в якому кольорі ваша кімната буде виглядати краще, адже за допомогою кольору простір можна як збільшити, так і зменшити. 3D дизайн допоможе вам зробити дійсно правильний вибір плитки і її кольору, заощадить ваші гроші на бувальцях на етапі ремонту! При створенні 3D розкладки використовуються реальні розміри вашої кімнати, вона виконується в суворій відповідності з кресленнями і ескізами, отриманими в результаті обміру приміщення. 3D візуалізація - частина сучасного дизайн-проекту. Це приблизно 20% всієї ремонтної роботи.

Ця візуалізація показується в реальному часі в віртуальному 3d просторі. Полегшує спілкування з будівельниками. Позбавляє вас від необхідності роз'яснювати деякі функції, які очевидні з 3d зображеннях і схемах. Адже на них можна достовірно показати важливі деталі. Також об'єкт можна показати в різних ракурсах, під різним кутом і світлом .Розрахувати кількість плитки і декорів. Все це реально з 95% ймовірністю. І вартість такої візуалізації в порівнянні з вартістю цілого ремонту, дуже мала.

3D моделювання можна зробити у нас в салоні "Клуб Кераміки» у Львові, а також в телефонному режимі або через інтернет, з огляду на ваші розміри. Все залежить від Вас і Вашої можливості бути присутнім при цьому. Ви зможете побачити своє приміщення вже новим, красивим і напевно будете впевнені в тому, чого дійсно хочете, а чому немає.

Розкладка плитки це повноцінне 3D зображення, дизайн стін і підлоги, з описом і розрахунком кількості плитки. Наш магазин керамічної плитки  дарує дизайн плитки безкоштовно. При оформленні замовлення керамічної плитки у нас, 3D дизайн буде забезпечено вам безкоштовно. А ціна на керамічну плитку та сантехніку Вас приємно здивує

ЗАМОВЛЕННЯ 067 313 65 54

Що таке 3D дизайн? Відповідь на це питання ви зможете побачити в нашому відео. Саме так відбувається 3Д візуалізація ванної кімнати при замовленні керамічної плитки та сантехніки в магазині "КЛУБ КЕРАМІКИ" 

 

Наші роботи: