Про нас

Контактний телефон: 067 3136554.
Адреса: магазин м. Львів, Сихів, район Санта Барбара, вул. Трильовського 18
"КЛУБ КЕРАМІКИ"
 
ЛЬВІВПОСТАЧБУД
 
 

 

 

ЛЬВІВПОСТАЧБУД ЛЬВІВПОСТАЧБУД ЛЬВІВПОСТАЧБУД ЛЬВІВПОСТАЧБУД
ЛЬВІВПОСТАЧБУД ЛЬВІВПОСТАЧБУД ЛЬВІВПОСТАЧБУД ЛЬВІВПОСТАЧБУД
ЛЬВІВПОСТАЧБУД ЛЬВІВПОСТАЧБУД ЛЬВІВПОСТАЧБУД ЛЬВІВПОСТАЧБУД
ЛЬВІВПОСТАЧБУД ЛЬВІВПОСТАЧБУД ЛЬВІВПОСТАЧБУД  
 

Наш досвід

У нас є колосальний досвід роботи в постачанні будматеріалів на будівництво котеджів, супермаркетів, розважальних комплексів та інших інвестиційних об’єктів. Індивідуальний підхід до клієнта, гуртові ціни, поставки в усі точки УКРАЇНИ. Досвід роботи і налагоджений механізм логістики дозволяють нам комплектувати об'єкти практично будь-якої складності і призначення в найкоротші терміни.

Найкраще для ВАС

"КЛУБ КЕРАМІКИ" пропонує будівельні матеріали тільки найвищої якості, провідних світових виробників. Ми ретельно підходимо до вибору постачальників і працюємо тільки з лідерами галузі - законодавцями моди у світі керамічної плитки, сантехніки і меблів для ванних кімнат.
 
Кожен місяць ми поповнюємо наш асортимент. Після щорічних міжнародних виставок Cersaie (Італія) і Cevisama (Іспанія), "КЛУБ КЕРАМІКИ" пропонує вам новинки сезону, відображаючи нові тренди та напрямки, самі передові творчі ідеї та тенденції.

Вигідна ціна

Велика кількість фабрик-постачальників дає нам можливість оперувати продуктами різних цінових категорій: від недорогих і практичних матеріалів, використовуваних в будівництві громадських будівель, до керамічної плитки і керамограніта, застосовуваних для обробки житлових приміщень найвищого рівня. Прямі поставки від виробника дозволяють запропонувати Вам конкурентоспроможні ціни на будь-яку товарну групу. Ми є прихильниками гнучкої і вигідної для наших клієнтів цінової політики!
Необхідно відзначити, що тепер можливо зробити замовлення прямо на нашому сайті. Всього за кілька хвилин можна замовити потрібну керамічну плитку, вибрати спосіб, час, місце доставки. Тим самим Ви економите час і гроші, так як, замовляючи у нас, Ви автоматично отримуєте знижку.

Графік роботи:

Понеділок - п'ятниця:  - з 10:00 до 19:00 (крім державних святкових днів)
  Субота  - з 10:00 до 15:00 , Неділя – Вихідні
  В електронному вигляді запити приймаються цілодобово

Доставка:

Для підтвердження замовлення сумма передоплати при самовивозі повинна становити не менше 20%. При відправленні кур'єром не менше 100%.
Доставка здійснюється будь-яким зручним для Вас перевізником; вантаж страхується на суму замовлення.
 
Транспортні послуги сплачує клієнт у момент отримання товару у своєму місті.

Для того щоб зробити замовлення  необхідно:

Вибрати товар, з’ясувати ціну і зробити замовлення в телефонному режимі (в робочий час) або в електронному вигляді (цілодобово)
Отримати від нас рахунок-фактуру на обраний Вами товар
Оплатити покупку згідно рахунку-фактури (любим зручним для Вас способом)
По факту надходження грошей на наш розрахунковий рахунок ми відправляємо товар у Ваше місто через службу доставки.
Після відправки товару наш логіст повідомляє Вам дату, час прибуття та номер декларації на вантаж.
Для отримання товару у відділенні служби доставки Вашого міста необхідно мати при собі паспорт та знати номер декларації на вантаж.
Коли Ви зробите замовлення  у  "КЛУБ КЕРАМІКИ"  Ви переконаєтесь, що  рівень обслуговування наших менеджерів кращий чим в конкурентів.
Наша мета поставити Вам будівельні матеріали європейської якості за гуртовими цінами безпосередньо від виробника.
 

Договір – оферта 

 

 

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти