Про нас

Наш досвід

У нас є колосальний досвід роботи в постачанні будматеріалів на будівництво котеджів, супермаркетів, розважальних комплексів та інших інвестиційних об’єктів. Індивідуальний підхід до клієнта, гуртові ціни, поставки в усі точки УКРАЇНИ. Досвід роботи і налагоджений механізм логістики дозволяють нам комплектувати об'єкти практично будь-якої складності і призначення в найкоротші терміни.

Найкраще для вас

"КЛУБ КЕРАМІКИ" пропонує будівельні матеріали тільки найвищої якості, провідних світових виробників. Ми ретельно підходимо до вибору постачальників і працюємо тільки з лідерами галузі - законодавцями моди у світі керамічної плитки, сантехніки і меблів для ванних кімнат.
Кожен місяць ми поповнюємо наш асортимент. Після щорічних міжнародних виставок Cersaie (Італія) і Cevisama (Іспанія), "КЛУБ КЕРАМІКИ" пропонує вам новинки сезону, відображаючи нові тренди та напрямки, самі передові творчі ідеї та тенденції.

Вигідна ціна

Велика кількість фабрик-постачальників дає нам можливість оперувати товарами різних цінових категорій: від дешевих і практичних матеріалів, що використовуються в будівництві громадських будівель, керамічної плитки та керамограніту, що використовуються для обробки житлових приміщень високого рівня. Прямі поставки від виробника дозволяють запропонувати конкурентоспроможні ціни на будь-яку товарну групу. Ми є прихильниками гнучкої та вигідної для наших клієнтів цінової політики!
Тепер можна зробити замовлення прямо на нашому сайті. За кілька хвилин можна замовити потрібну керамічну плитку, вибрати спосіб, час, місце доставки. Тим самим Ви заощаджуєте час і гроші, тому що замовляючи у нас, Ви автоматично отримуєте знижку.

Наші контакти