Співпраця

                         Співпраця:

        Компанія КЛУБ КЕРАМІКИ пропонує вигідні умови співпраці дизайнерам, архітекторам та іншим людям, які працюють на замовлення свого клієнта.

        Якщо Ви - дизайнер, архітектор або будівельник і маєте бажання разом з Вашим клієнтом  вибрати та придбати керамічну плитку, сантехніку,  змішувачі, меблі і аксесуари для ванної кімнати,  саме у нас  Ви маєте можливість зробити приємний подарунок своєму замовнику - елітну плитку  і сантехніку за зниженою ціною. При цьому отримати додатковий заробіток.

      Абсолютно безкоштовно ми надамо Вам робоче місце в нашому офісі. Затишні кімнати для зустрічей з клієнтами, широкий асортимент виставкових зразків, конкурентні ціни,  професійні консультанти, безкоштовні напої - це лише мала частина того, чим ми можемо полегшити Вашу роботу.

      Більш детальніше про умови співпраці Ви можете дізнатись при зустрічі в нашому офісі або зв’яжіться з нами по телефону  і наш менеджер зустрінеться з Вами у зручному для Вас місці.

                                  Кар'єра :

Вакансія:  Агент з продажу керамічної плитки і сантехніки.

Інформація - це гроші. Цією фразою вже нікого не здивуєш. В сучасному світі інформаційних технологій ця фраза особливо актуальна.

ТОВ "КЛУБ КЕРАМІКИ" - це компанія яка іде в ногу з часом.  Ми виділяєм значні кошти за надану нам інформацію про будівельні об'єкти на яких плануються використовуватись облицювальні матеріали (керамічна плитка, сантехніка, звукоізоляція...) 

Якщо Ви володієте подібною інформацією, то звяжіться з нами по телефону і ми будемо заробляти разом.

Якщо Ваш  "сусід"  робить ремонт, на цьому також можна заробити, просто рекомендуйте нас і ви отримаєте відсотки від продажу.

Детальніше при зустрічі.