Чому у вас не вказані ціни?

Наш сайт позиціонує себе як інтернет-каталог. Також, сайт являється візиткою нашої компанії. Актуальні ціни вказані лише на акційні позиції.
Якщо вас цікавить ціна на той чи інший товар, будь ласка, телефонуйте, або заповнюйте електронну форму замовлення для отримання відовіді.

Як краще вибрати плитку?

Плитку краще бачити вживу. Чому не на зображенні? Чому картинка може бути зовсім інша?
Все просто. Калібрування екрану вашого смартфона чи комп'ютера може відрізнятись від калібрування екрану дизайнера, що розробляв модель керамічної плитки, тому плитка може досить вагомо відрізнятись від кольору вживу. Суворо рекомендуємо перед замовленням подивитись на плитку вживу, аби запобігти неприємним наслідкам: "чому мені приїхала не така плитка як на картинці?".

Де можна оплатити рахунок?

У м. Львів у нас є магазин- виставка за адресою. м. Львів, вул. Трильовського 18.
 

Який у вас графік роботи?

Графік прийому дзвінків пн-пт з 9:00 до 19:00.
Магазин у м. Львів працює за таким графіком:
пн-пт з 9:00- 18:00
в суботу з 10:00 - 15:00

Здійснюєте доставку?

Доставка здійснюється будь-яким зручним для вас поштово-грузовим кур'єром на території України. Також, ви можете скористатись функцією самовивозу зі складів у Львові та Києві.
Оплата за перевезення здійснюється покупцем.

Чи можлива оплата при отриманні?

Оплату приймаємо у 100% розмірі. Ви можете оплатити рахунок на розрахунковий рахунок підприємця\ підприємства\ карту приватбанку\ готівкою в наших представництвах у м. Львів та м. Київ.

Чи можливе повернення товару?

Повернення здійснюється згідно з чинним законодавством. Згідно з договором-офертою, товар привезений під замовлення, поверненню не підлягає. Будь ласка, уважно перевіряйте рахунок перед тим, як щось замовити.

Чи страхується товар?

Весь товар страхується перевізником.

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти