Звукоізоляція

Замовлення+38 067 674 42 73


ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

Звукоізоляція - це ослаблення звуку при його проникненні через огороджувальні конструкції будівель і споруд. У більш широкому сенсі - це сукупність заходів щодо зниження рівня шуму - шумоізоляція, що проникає в приміщення ззовні. Кількісна міра звукоізоляції огороджувальних конструкцій, що виражається в децибелах (дБ), називається звукоізолюючою здатністю. Розрізняють звукоізоляцію від повітряного та ударного шуму. Як правило, забезпечити 100%-у звукоізоляцію неможливо, та це й не потрібно. В більшості випадків достатньо знизити рівні проникаючих в приміщення шумів до нормального або, як мінімум, не дратуючого рівня.І хоча в будівельній акустиці не буває "тонких і легких" конструкцій, основною метою проведення звукоізоляційних заходів є рішення даної проблеми з мінімальними фінансовими затратами, найменшою втратою корисної площі приміщення і максимальної акустичноїю ефективністю.


ВІБРОІЗОЛЯЦІЯ

Віброізоляція - це комплекс заходів із захисту споруд, машин, приладів і людей від шкідливого впливу вібрації шляхом введення проміжних деформівних елементів між джерелом вібрації і об'єктом, що захищається. В сучасних житлових і громадських будівлях встановлюють різноманітне інженерне, сантехнічне та технологічне обладнання, при проектуванні якого необхідно враховувати, що воно створює вібрацію огороджувальних та інших конструкцій будівель і викликає шум в приміщеннях. До інженерного обладнання відносяться вентиляційні установки, компресори, холодильні машини, насосні групи водопостачання та опалення, ліфти, трансформатори і т.п. До технологічного відноситься обладнання магазинів продовольчих товарів, ресторанів, барів, підприємств комунального та побутового обслуговування.

і Мета віброізоляції: зниження коливань, що передаються від різних машин на будівельні конструкції будівлі, димарі і трубопроводи. Для цього: 
-Машини встановлюють на пружинних або еластомірних віброізоляторах;
-Влаштовують плаваючі підлоги на пружній основі;
-На трубопроводах передбачають вібровставки, патрубки, рукава;
-На кабелях електроживлення передбачають гнучкі ділянки.

Зниження шуму і вібрації досягається проведенням комплексу заходів: архітектурно-планувальних і віброакустичних. Вибір комплексу засобів зниження шуму і вібрації залежить від характеру їх виникнення і розповсюдження і обгрунтовується акустичними розрахунками.


АКУСТИКА ПРИМІЩЕНЬ

Архітектурна акустика або акустика приміщень - це область акустики, що вивчає поширення звукових хвиль в приміщенні, відображення і поглинання їх поверхнями, вплив відбитих хвиль на чутність мови і музики. Метою досліджень в області архітектурної акустики служить створення прийомів проектування приміщень (театральних, кіноконцертних, лекційних, студійних і т. п.) із заздалегідь передбаченими хорошими умовами чутності. Створення акустичного комфорту в приміщенні будь-якого призначення передбачає збалансоване поєднання трьох чинників: високої чіткості мови, низького шумового фону і достатньої звукоізоляції. У приміщенні з хорошою акустикою корисні звуки підкреслюються, а небажані звуки усуваються або заглушаються до рівня, що не викликає роздратування. Для проектування комфортного акустичного середовища необхідні глибокі знання акустичних властивостей матеріалів і конструкцій, що застосовуються в будівництві. З одного боку, для того, щоб порівнювати різні матеріали, з іншого боку, для того, щоб розрахувати очікувані акустичні властивості приміщення в конкретній ситуації.

ТОВ "КЛУБ КЕРАМІКИ" є офіційним дистриб'ютором  компанії ООО «Акустик Трафик»  www.acoustic.ua

www.vibrofix.com в Західному регіоні України