Звукоізоляція

Заказ: +З8О677266638

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ


Звукоізоляція - це ослаблення звуку при його проникненні через огороджувальні конструкції будівель і споруд. У більш широкому сенсі - це сукупність заходів щодо зниження рівня шуму - шумоізоляція, що проникає в приміщення ззовні. Кількісна міра звукоізоляції огороджувальних конструкцій, що виражається в децибелах (дБ), називається звукоізолюючої здатністю. Розрізняють звукоізоляцію від повітряного та ударного шуму. Як правило, забезпечити 100%-у звукоізоляцію неможливо, та це й не потрібно. В більшості випадків достатньо знизити рівні проникаючих в приміщення шумів до нормативного або, як мінімум, не дратівного рівня.І хоча в будівельній акустиці не буває "тонких і легких" конструкцій, основною метою проведення звукоізоляційних заходів є рішення даної проблеми з мінімальними фінансовими затратами, найменшою втратою корисної площі приміщення і максимальної акустичноїю ефективністю.

ВІБРОІЗОЛЯЦІЯ


Віброізоляція - це комплекс заходів із захисту споруд, машин, приладів і людей від шкідливого впливу вібрації шляхом введення проміжних деформівних елементів між джерелом вібрації і об"єктом, що захищається. В сучасних житлових і громадських будівлях встановлюють різноманітне інженерне, сантехнічне та технологічне обладнання, при проектуванні якого необхідно враховувати, що воно збуджує вібрацію огороджувальних та інших конструкцій будівель і викликає шум в приміщеннях. До інженерного обладнання відносяться вентиляційні установки, компресори, холодильні машини, насосні групи водопостачання та опалення, ліфти, трансформатори і т.п. До технологічного відноситься обладнання магазинів продовольчих товарів, ресторанів, барів, підприємств комунального та побутового обслуговування.

Мета віброізоляції: зниження коливань, що передаються від різних машин на будівельні конструкції будівлі, димарі і трубопроводи. Для цього віброізолюючі опорні й неопорної зв'язку машини з вказаними конструкціями: 
-Машини встановлюють на пружинних або еластомірних віброізоляторах;
-Влаштовують плаваючі підлоги на пружній основі;
-На трубопроводах передбачають вібровставки, патрубки, рукава;
-Повітроводи постачають гнучкими вставками;
-На кабелях електроживлення передбачають гнучкі ділянки.

Зниження шуму і вібрації досягається проведенням комплексу заходів: архітектурно-планувальних і віброакустичних. Вибір комплексу засобів зниження шуму і вібрації залежить від характеру їх виникнення і розповсюдження і обгрунтовується акустичними розрахунками.

АКУСТИКА ПРИМІЩЕНЬ


Архітектурна акустика або акустика приміщень - це область акустики, що вивчає поширення звукових хвиль в приміщенні, відображення і поглинання їх поверхнями, вплив відбитих хвиль на чутність мови і музики. Метою досліджень в області архітектурної акустики служить створення прийомів проектування приміщень (театральних, кіноконцертних, лекційних, студійних і т. п.) із заздалегідь передбаченими хорошими умовами чутності. Створення акустичного комфорту в приміщенні будь-якого призначення передбачає збалансоване поєднання трьох чинників: високої чіткості мови, низького шумового фону і достатньої звукоізоляції. У приміщенні з хорошою акустикою корисні звуки підкреслюються, а небажані звуки усуваються або заглушаються до рівня, що не викликає роздратування. Для проектування комфортного акустичного середовища необхідні глибокі знання акустичних властивостей матеріалів і конструкцій, що застосовуються в будівництві. З одного боку, для того, щоб порівнювати різні матеріали, з іншого боку, для того, щоб розрахувати очікувані акустичні властивості приміщення в конкретній ситуації.

ПП "ЛЬВІВПОСТАЧБУД" є офіційним дистриб'ютором  компанії ООО «Акустик Трафик»  www.acoustic.ua

www.vibrofix.com в Західному регіоні України

 

Звукоізоляція

Звукоізоляція

Віброізоляція

Віброізоляція

Акустика приміщень

Акустика приміщень

Підвісна стеля

Підвісна стеля

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30
88.00 грн

A 100 грес плитка Cersanit, керамограніт технічний 30×30

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні китайські змішувачі.

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні Кухонні мийки

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Aкційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
83.50 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція  меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,450.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Contesa Roca 170*70 ванна металева
3,500.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

Grohe Rapid SL Комплект 4 в 1 Інсталяційна система 38750001

GROHE акційні комплекти

GROHE акційні комплекти

УВАГА! ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ МИ ВІДКРИЛИ ОФІС "КЛУБ КЕРАМІКИ" В М. КИЇВ

Контакти