Trend


Заказ  067 313 65 54

«Тренд», синонім "модно", це термін, який вказує напрямок, в якому він робить зміни. З моменту свого заснування в 2000 році, TREND Група зарекомендувала себе на протязі дуже короткого часу, як провідний виробник високоякісних матеріалів, таких як: вітражі, венеціанської емалі, золотими плитками і агломеруванню скла, кварцу і граніту. Автор, здатний чудово синтезувати основні принципи італійської традиції з динамічною творчістю найвідоміших дизайнерів, архітекторів і сучасних художників.
Керамічна плитка, скляна мозаїка TREND  охопила ця загальна філософія, майстерно об'єднаннi кращі традиції дев'ятнадцятого століття венеціанський печі Angelo Orsoni. Місце творчого досвіду, в якому чотири покоління були винесені як таємнича алхімія. Інновації сучасної інженерії об'єкта, розташованого у Флориді і присвячені для виробництва агломератів. З виробничих і складальних підприємств на чотирьох континентах і офісів у більш ніж 50 країн, Trend щорічно продає більше 1,5 млн. квадратних футів скляної мозаїки, плитки і 800 000 квадратних метрів поверхні агломерації.
Бажання об'єднати смак традиції з ретельною чутливістю до змін ринку, компанія безупинно розвиває сильний, яскравий, культурний, творчий дух і мету · Свідчить про його підтримку сучасного мистецтва, член Асоціації Гуггенхайма Intrapresae і засновник дворічної премії Orsoni міжнародного мистецтва мозаїки, та й грамотне використання технологій до довкіллю. З плином часу цей аспект, який привів до тенденції реальний, поворотний, екологічно чистий, завдяки якому, компанію, тепер можна вважати, по суті, "зеленою компанією" на 360 °.


Виробники продумали всі деталі, врахували запити сучасних споживачів, випускаючи плитку, яка не просто є красивою обробкою, але і володіє відмінними технічними параметрами. З керамічної плитки з колекції фабрики Trend можна складати в композиції і панно, використовувати в архітектурному декорі, а також у мистецтві. Дивовижне якість плитки з Італії - вона поєднує і декоративність, і простоту в застосуванні, і довговічність. Продукція фабрики Trend - це поєднання найкращих традицій італійських ремісників і новітніх технологій дня сьогодення: це пишність і надійність, довговічність і абсолютна безпека. Керамічна плитка Trend фабрики Brennero можете стати чудовим рішенням для оформлення дитячої кімнати, ванної, кабінету або іншого приміщення, що вимагає оригінального і нестандартного дизайну.

Також пропонуємо плитку:Cottoveneto, Pastorelli

Компанія  "Львівпостачбуд"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту . Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції

Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "Львовпостачбуд"  це гарантія якості і надійності вже багато років по всій Україні. Доставка: Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Ужгород.

Trend General Catalog 2013Aquatica

 

Aureo

Aureo

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:Aкційні комплекти! HANSGROHE

Aкційні комплекти! HANSGROHE

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція! Ванна KOLO SAGA 170x80 акрил 4мм + ніжки SN0
3,399.00 грн

Aкція! Ванна KOLO SAGA 170x80 акрил 4мм + ніжки SN0

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60,60x120, 30Х60

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,800.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева
4,550.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
4,699.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти