Україна

InterGres

InterGres

Rezult

Rezult

Isko Ceramics

Isko Ceramics

Terragres

Terragres

D-Core

D-Core

Opoczno

Opoczno

Cersanit

Cersanit

Aestetica

Aestetica

Капіноси-сходинки

Капіноси-сходинки

Мармурова мозаїка

Мармурова мозаїка

Ceramic Polisya

Ceramic Polisya

Golden Tile

Golden Tile

Grand Kerama

Grand Kerama

Zeus Ceramica

Zeus Ceramica

InterCerama

InterCerama

Атем

Атем

Україна

Українська керамічна плитка

Багато тисяч років тому людина вперше винайшла кераміку. Але й сьогодні вироби з неї не втрачають своєї популярності. Керамічна плитка – найулюбленіший матеріал, який використовують для оздоблення стін та підлоги. Популярність обумовлена найкращими експлуатаційними якостями виробу. Вона має відмінні вологостійкі якості, довговічна та легка у догляді. Українська плитка протягом всього експлуатаційного терміну не втрачає естетичної привабливості. Виробництво налагоджено у різних країнах світу. Ринок будівельних матеріалів пропонує продукцію як зарубіжного, так і вітчизняного виробника. Українська кераміка – це вироби, які заслуговують уваги споживачів.

Керамічна плитка українських виробників: чим особлива

Український виробник презентує широкий асортимент стандартизованої якісної продукції. Наша країна – одна з тих країн, які впевнено конкурують на ринку з лідерами ринку, пропонуючи споживачам велику кількість різноманітних матеріалів з кераміки для оздоблення приміщення. Це не просто чудова плитка, а досконалий екологічний продукт. У нього вишуканий стиль за допомогою якого можна реалізувати будь-які дизайнерські ідеї.

Українські виробники пропонують ринку будь-яку кераміку для облицювання: для використання у ванній, на кухні, сауні чи передпокої.

Переваги національного продукту:

  • доступність (виробництво налагоджено так, що обсяги готової продукції дозволяють розповсюджувати її на ринки всіх регіонів країни в достатній кількості);
  • елегантність та вишуканість (Україна має свої традиції, виробник враховує їх та інші вподобання вітчизняних споживачів, тому українська продукція користується величезним попитом особливо серед тих, хто цінує традиції поколінь);
  • доступна ціна.

Українські виробники керамічної плитки

Український виробник враховує найсучасніші світові тенденції оздоблення під час розробки та створення нових колекцій. Саме тому українська продукція легко знайшла своїх споживачів й за межами України.

На ринку будівельних матеріалів можна купити плитку таких відомих виробників: Golden Tile, «АТЕМ», Zeus Ceramica, Інтеркерама, Cersanit Group, «Нота Кераміка», «Пиастрелла» та інших.

Golden Tile

Група «Golden Tile» – це один із національних лідерів, який здійснює потужне виробництво на основі сучасних технологій. Виробник Golden Tile впевнено утримує статус лідера вже понад 6 десятків років. Для покращення якості виробів, створення нових колекцій, що відповідатимуть стандартам якості, всі підприємства бренду модернізовані сучасним обладнанням. З 2007 року в експлуатацію введено чотири італійські лінії.

Група «Golden Tile» має власну студію дизайну, яка розробляє унікальні декори, створює дивовижні колекції, які користуються шаленою популярністю в усьому світі.

АТЕМ

АТЕМ – виробник, який незважаючи на свою молодість, зайняв впевнено одне з місць лідерів. Українська керамічна плитка компанії «АТЕМ» цінується за бездоганну якість, доступність та неповторний дизайн. Під час розробки нових колекцій виробник дозволяє дизайнерам приймати сміливі рішення, створювати вироби з вишуканим зовнішнім виглядом.

Zeus Ceramica

Zeus Ceramica – потужна компанія, спільне підприємство двох країн (Італія та Україна). Керамічна плитка Zeus Ceramica — це відмінні експлуатаційні характеристики. Її виробництво відбувається виключно з якісної сировини, бездоганне виготовлення забезпечено використанням новітніх технологій і впровадженням сучасного дизайну.

Ціни на українську плитку

Українська спільнота має можливість купити плитку вітчизняного виробника за доступною вартістю, яка навіть за ціною може конкурувати з продукцією китайського походження, але значно вигравати за показниками якості.

Українська керамічна плитка підлягає сертифікації, тому споживач може бути впевненим у тому, що гроші будуть витрачені не марно. Стіни та підлога, оздоблені нею довгий час зберігатимуть свої бездоганні якості. Обираючи оптимальний продукт для ремонту приміщень, оздоблення стін та підлоги доречно ознайомитись з цінами на продукцію, виготовлену в Україні.

Виробник

Ціна

Cersanit (для облицювання стін)

від 22 грн за одиницю розміром 33х33 см

АТЕМ (для підлоги)

від 165 грн за один квадратний метр

Golden Tile

від 4 грн за одиницю розміром 25х06 см

Intercerama

від 17 грн за одиницю розміром 15х40 см

Paradyz

від 7 грн за одиницю розміром 6,5х24,5 см

Zeus Ceramica

від 120 грн за один квадратний метр

Більш точну інформацію щодо вартості плитки українського виробника можна отримати, переглянувши каталог. Ціна залежить від розмірів виробу, дизайну, призначення та інших параметрів.

Де купити керамічну плитку українського виробництва?

Українська керамічна плитка – оздоблювальний матеріал, який можна купити в інтернет-магазині “Клуб кераміки”. Продуктові лінії у каталозі сертифіковані відповідно до стандартів, що підтверджує бездоганну якість виробу.

«Клуб кераміки» — це величезний практичний досвід співпраці з виробниками та сучасний підхід до вирішення складних завдань.

Пропозиції у каталозі дивують поєднанням доступної вартості та бездоганними експлуатаційними характеристиками. Замовляйте необхідне, скориставшись відповідною формою на сайті або уточнюйте інформацію у спеціалістів.

Зв'язатися з намиAкційні комплекти змішувачів
Aкційні комплекти змішувачів
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні пропозиції душових кабінок
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Найдешевша плитка облицювальна
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Kухонні мийки
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80
Aкція!  Плитка під дошку, паркет
Aкція! Плитка під дошку, паркет
Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,500.00 грн
Акція!!! Комплекти сантехнічні
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Contesa Roca 170*70 ванна металева
Europa BLB 170x70 ванна металева
2,650.00 грн
Europa BLB 170x70 ванна металева
GEBERIT DUOFIX
3,599.00 грн
GEBERIT DUOFIX
Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти