Refin Італія

Refin плитка

Ceramiche Refin (Кераміка Рефін)- це всесвітньо відома італійська фабрика, що виготовляє керамічні плитку. Вийшла на світовий ринок ще у 1962 році. Прекрасно себе показала та затвердилася, як гарант краси та якості. Сьогодні вона є членом великої промислової групи Concorde, що є беззаперечним лідером по виготовленню керамічної плитки в Європі. Постійний пошук в модних тенденціях та наявність вдосконалених нових технологій дозволяє цьому бренду виготовляти  плитку якісну та довговічну. За це користується великим попитом та повагою конкурентів.
Refin купити Львів

Зараз бренд Refin пропонує великий асортимент товарів для оздоблення приміщень. І це не тільки керамічна плитка, а й якісний керамограніт, який можна використовувати і для дому і для великих громадських приміщень. У Мілані знаходиться новозбудований центр шоу-рум, який став популярним місцем для зустрічей світових дизайнерів.

Принцип діяльності цього виробника заключається в розумінні потреб клієнтів та в їх задоволенні. Тому і створюється прекрасна плитка з хорошими технічними показниками. Екологічно чиста та міцна, не викликає алергічних реакцій та прослужить багато років.

Виготовлення плитки перевищує 6 млн. м.2 на рік. На всіх етапах строго контролюється, що підтверджується міжнародними сертифікатами. Має свою креативну лабораторію DesingTaleStudio, в якій працюють  талановиті та творчі дизайнери та художники. Завдяки креативним ідеям та дружній співпраці розробляють шедеври  для будь якого дизайнерського проекту, а колекції створюються за європейськими стандартами Ecolabel. Це все дало змогу компанії отримати престижну премію "Premio all'lnnovazione Amica dell'Ambiente".

У колекціях представлена плитка для ванної, кухні, кімнат та вулиці.  Імітіція дерева з його відтінками та структурою, цікаві геометричні орнаменти у різних кольорах …Кожен знайде тут те, чого потребує. Стриманість та стиль є перевагами цього бренду. Обирайте, створюйте, наші спеціалісти Вам в цьому допоможуть та й ціна в нас буде найнижча . Доставка виконується по всій Україні.

Заказ  067 313 65 54