Gemma

        Компанія  GEMMA заснована у 1989 році у Єгипті і з цього моменту та до нині  стала провідним виробником високоякісних керамічної та порцелянової плитки для внутрішнього чи зовнішнього оздоблення. Бренд Гемма активно розвивається не тільки на ринку Єгипту та на Близькому Сході, а й далеко за її межами.

У 1992 році компанія  почала експортувати свою продукцію по цілому світі та стала швидко розвиватися. У 2009 році компанія GEMMA розширила свої виробничі потужності та розширила свій асортимент. У цьому ж році було відкрито новий завод, який  допомагає тримати передові позиції світової керамічної промисловості і до нині.

Протягом чверті століття інвестиції в найсучасніші  технології стали рушійною силою бренду GEMMA. Впровадження інновацій у виробничі потужності та персонал зробили компанію провідним виробником високоякісної керамічної та порцелянової плитки на Близькому Сході та світовій арені оздоблюваних матеріалів. Це те, чого прагне більшість  та отримують лишень одиниці. Бути найближчим до клієнта – головна місія GEMMA.

Найновітніші способи виробництва плитки  допомагають відтворювати різноманітну текстуру: природний камінь, дерево та пісок. Приємні кольори металевого блиску, сонячного світла та делікатних квіткових арабесок заповнюють ваш простір приємною атмосферою затишку та стилю.

На вісімнадцяти мільйонах квадратних метрів виробництва компанія GEMMA щорічно встановлює тенденції дизайну та орієнтири інтер’єру для будь-яких помешкань. Весь асортиментний ряд має високі параметри якості та екологічності. Така продукція безпечна і пасує для кожної оселі. Гемма дбає не тільки про якість плитки, а й про її зовнішній вигляд. Тому до праці дизайнерів компанії особливо шанобливе ставлення. Адже саме вони задають моду на GEMMA.

Сьогодні GEMMA визнана як міжнародно важливий виробник та постачальник кераміки, з  високим рівнем довіри до клієнтів у якості своєї продукції та надійність її послуг доставки.

Підтримуючи свою міжнародну репутацію, GEMMA постійно  виставляє на світових виставках свою продукцію. Це робить компанію впізнаваною   серед інших виробників  та дизайнерів. Щоб поділитися натхненням та досвідом, а також зібрати найкращий дизайн інтер'єру з усього світу з  початку дев'яностих років присутність компанії на ринку оздоблюваних матеріалів.

Ми пропонуємо придбати високоякісну продукцію компанії Гемма у нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні. Наш консультант з радістю допоможе підібрати  та оформити необхідну покупку.

 

 

 

Aqua

Aqua

Eternity

Eternity

Horizon

Horizon

Paloma

Paloma

Rondo

Rondo

Slate

Slate

Velino

Velino

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:Aкційні комплекти! HANSGROHE

Aкційні комплекти! HANSGROHE

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні пропозиції душових кабінок

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція
1,649.00 грн

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,800.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева
4,550.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,890.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти