Gemma плитка

Gemma кераміка , яка підкреслить ваш бездоганний смак

GEMMA  заснована у 1989 році у Єгипті і з цього моменту та до нині  стала провідним виробником високоякісних керамічної плитки для внутрішнього чи зовнішнього оздоблення. Бренд Гемма активно розвивається не тільки на ринку Єгипту та на Близькому Сході, а й далеко за її межами.
Gemma купити Львів
У 1992 році компанія  почала експортувати свою продукцію по цілому світі та стала швидко розвиватися. У 2009 році компанія Gemma розширила свої виробничі потужності та розширила свій асортимент. У цьому ж році було відкрито новий завод, який  допомагає тримати передові позиції світової керамічної промисловості і до нині.

Протягом чверті століття інвестиції в найсучасніші  технології стали рушійною силою бренду Gemma. Впровадження інновацій у виробничі потужності та персонал зробили компанію провідним виробником високоякісної керамічної та порцелянової плитки на Близькому Сході та світовій арені оздоблюваних матеріалів. Це те, чого прагне більшість  та отримують лишень одиниці. Бути найближчим до клієнта – головна місія Гемма.

Gemma плитка 
Виробництво

Найновітніші способи виробництва плитки  допомагають відтворювати різноманітну текстуру: природний камінь, дерево та пісок. Приємні кольори металевого блиску, сонячного світла та делікатних квіткових арабесок заповнюють ваш простір приємною атмосферою затишку та стилю.

На вісімнадцяти мільйонах квадратних метрів виробництва компанія Gemma щорічно встановлює тенденції дизайну та орієнтири інтер’єру для будь-яких помешкань. Весь асортиментний ряд має високі параметри якості та екологічності. Така продукція безпечна і пасує для кожної оселі. Гемма дбає не тільки про якість плитки, а й про її зовнішній вигляд. Тому до праці дизайнерів компанії особливо шанобливе ставлення. Адже саме вони задають моду на Гема.

Гемма сьогодні визнана як міжнародно важливий виробник та постачальник кераміки, з  високим рівнем довіри до клієнтів у якості своєї продукції та надійність її послуг доставки.

Підтримуючи свою міжнародну репутацію, Гемма постійно  виставляє на світових виставках свою продукцію. Це робить компанію впізнаваною   серед інших виробників  та дизайнерів. Щоб поділитися натхненням та досвідом, а також зібрати найкращий дизайн інтер'єру з усього світу з  початку дев'яностих років присутність компанії на ринку оздоблюваних матеріалів.
 

Купити плитку Gemma

Купити керамічну продукцію Gemma – це зробити вибір на користь надійного партнера у створенні стильного та елегантного інтер'єру. Наш каталог брендів включає в себе також цього виробника, ви знайдете широкий вибір керамограніту та інших популярних колекцій, які вражають своїм різноманіттям та оригінальністю дизайну. В нашому магазині у Львові ви зможете подивитись самі популярні колекції виробника, а наші дизайнери зроблять вам безкоштовний прорахунок і 3D дизайн.

Ціна на керамічну продукцію бренду приємно здивує вас своєю доступністю, не зачіпаючи при цьому якість та естетику. Ми прагнемо забезпечити наших клієнтів найкращими умовами покупки.

Також  ви можете замовити керамічну продукцію Gemma на нашому веб-сайті всього за кілька клацань. Зручний та простий інтерфейс дозволить вам легко знайти потрібний дизайн та розмір плитки для вашого проекту. Наш сайт відкритий для вас цілододобово.

Доставляємо товар у Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-франківськ, Чернівці, Ужгород,  Киїів, Одесу, Харків, Дніпро... в будь-яке місце в Україні.

Не пропустіть можливості перетворити ваш приміщення у шедевр за допомогою керамічних плиток від Gemma. Відвідайте наш сайт прямо зараз та зробіть перший крок до створення ідеального інтер'єру!

Також ви можете зробити замовлення просто по телефону:

                                                               
 ЗАКАЗ +380673136554