Акустика приміщень

ЗАКАЗ: +38 067 674 42 73

Акустика приміщень

студії звукозапису, домашні кінотеатри, офіси, клуби, боулінги, конференц-зали, церкви, спортивні споруди, вокзали, аеропорти

 

Матеріали для корекції акустики приміщень

Heradesign (Австрія)

Акустичні панелі з тонкого волокна, виготовленного з дерева
Використовуються в якості декоративного звукопоглинального матеріалу для облицювання стін і стелі в громадських приміщеннях, студіях звукозапису, кінотеатрах, боулінгах, тирах і т.п. Застосовуються спільно з акустичними плитами AcousticWool для забезпечення звукопоглинання в широкому діапазоні частот.

Vicoustic (Португалія)

Дизайнерські акустичні панелі
Застосовуються для корекції акустики приміщень домашніх кінотеатрів, кімнат прослуховування, студій звукозапису, кімнат переговорів і т.п.

Softakustik

Звукопоглинальні плити з пінополіуретану (акустичний поролон)
Застосовуються як звукопоглинальний оздоблювальний матеріал в студійних приміщеннях, кімнатах прослуховування, дикторських і вокальних кабінах, технічних приміщеннях і т.п. Різні рельєфи поверхонь і товщини плит дозволяють отримати необхідний зовнішній вигляд і акустичний ефект.

Danoline (Данія)

Звукопоглинальні перфоровані гіпсові плити
Застосовуються в каркасних звукопоглинальних конструкціях спільно з акустичною мінеральною ватою AcousticWool, як модульного елемента в конструкціях акустичних підвісних стель для забезпечення звукопоглинання в середньочастотному діапазоні в приміщеннях телевізійних студій, мовних кабін, різних громадських і технічних приміщеннях.

Cara Fabrics (Англія)

Акустично прозора декоративна тканина
Застосовується для декорування звукопоглинальних конструкцій в приміщеннях домашніх кінотеатрів, кімнат прослуховування, студій, мовних кабін, кіноконцертних залів, мультиплексів і т.п.

дифузор Шредера

Звукорозсіююча конструкція
Застосовується для створення дифузного звукового поля при акустичній обробці приміщень домашніх кінотеатрів, кімнат прослуховування, студій звукозапису, мовних кабін, концертних залів і т.п.

Akustik Sky (Німеччина)

Безшовна звукопоглинаюча система
Застосовується як звукопоглинальне облицювання стін і стель. Дозволяє створювати безшовні поверхні з площею до 200 кв.м. Звукопоглинаюча система застосовується в приміщеннях театральних і концертних залів, в конференц-холах, кімнатах переговорів, спортивних і релігійних спорудах, автосалонах та т.п.

дифузор Barrel

Звукорозсіююча конструкція
Застосовується для створення дифузного звукового поля в домашніх кінотеатрах, студіях звукозапису, концертних залах і т.п.

дифузор Хеопс

Звукорозсіююча конструкція
Застосовується для створення дифузного звукового поля в домашніх кінотеатрах, студіях звукозапису, концертних залах і т.п.

Fantoni (Італія)

Акустичні декоративні панелі
Акустичні декоративні панелі з перфорованого MDF застосовуються в якості елітної акустичної обробки кіноконцертних залів, кафе і ресторанів, кімнат прослуховування, домашніх кінотеатрів, конференц-залів і кімнат переговорів.

Tetrakustik (Україна)

Декоративні акустичні панно
Панельну систему утворюють звукопоглинальні модулі з різними розмірами, що дозволяють створювати індивідуальні декоративні акустичні панно для обробки громадських і житлових приміщень з безмежною кількістю колірних і геометричних варіантів.

Organoid (Австрія)

Натуральні декоративні покриття
Натуральні покриття Organoid з висушених альпійських рослин застосовуються для декоративного оздоблення житлових і громадських приміщень. Покриття використовуються в якості фінішної обробки звукопоглинальних панелей різного типу.

Alusion (Канада)

Звуковбирні і дизайнерські панелі
Використовуються в якості декоративного і звукопоглинального матеріалу для облицювання стін і стелі в житлових і громадських приміщеннях, ресторанах, клубах, домашніх кінотеатрах тощо

CEWOOD (Латвія)

Звуковбирні фібролітові панелі
Застосовуються для акустичного оформлення приміщень, до яких пред'являються високі акустичні вимоги. До числа таких приміщень належать офіси Open Space, конференц-зали, кімнати переговорів, корпоративні зали нарад, кінотеатри, кімнати прослуховування, студійні приміщення, кіноконцертні зали і т.п.

Кнауф Акустика (Німеччина)

Плити перфоровані гіпсові звукопоглинаючі (ППГЗ)
Плити ППГЗ застосовуються спільно з акустичною мінеральною ватою AcousticWool для забезпечення звукопоглинання в середньочастотному діапазоні в приміщеннях конференц-залів, телевізійних студій, мовних кабін, різних громадських і технічних приміщеннях.

BARRISOL ACOUSTICS

Акустичні натяжні мембрани
Застосовуються для звукопоглощающей обробки стелі і стін в концертних залах, конференц-холах, кінотеатрах, спортивних спорудах, ресторанах, клубах і т.п.

OPENAKUSTIK

Акустичні екрани і панелі для офісів Open Space
Панелі та екрани для акустичної обробки офісів Open Space, коворкінг, кімнат переговорів

AMF (Німеччина)

Акустичні підвісні стелі
Акустичні стелі AMF призначені для поглинання звуку і створення акустичного комфорту всередині приміщення. Завдяки широкій палітрі кольорів, різноманітності фактур і поверхонь, надають прекрасну можливість для розробки сучасних дизайнерських рішень. Дозволяють створити виразний дизайн приміщення, оптимально відповідний його призначенням.

Акустичні острова

Звуковбирні підвісні елементи
Акустичні підвісні «острова» - вільно висять звукопоглинальні елементи, застосування яких дозволяє поліпшити акустичний комфорт в просторих приміщеннях з високими стелями

Creation Baumann (Швейцарія)

Акустичні тканини
Звуковбирні тканини і штори для зонування і акустичної обробки офісів Open Space, коворкінг, кімнат переговорів