Antonio Lupi

  Італійський дизайнер Antonio Lupi побував у багатьох країнах перед тим як почати свою власну справу. Японія стала вирішальною країною. Країною натхнення. Якщо придивитися до творінь Antonio Lupi то це відразу стає очевидним.   

  Компанія Antonio Lupi виробляє безліч різних сантехнічних комплектуючих. Італійське підприємство Antonio Lupi пропонує широкий вибір:
Ванни (кутові, прямокутні, окремо стоячі, нестандартної форми).
Унітази (підвісні, з пядесталом)
Умивальники (з пядесталом, підвісні, з тумбою, окремо стоячі)
Біде (підвісні, з пядесталом).    
   Головною особливістю всієї продукції являється не тільки функціонал і зручність у використанні, але і зовнішній вигляд. Продукція такого роду повинна підкреслювати і доповнювати атмосферу у ванній кімнаті. Сантехніка Antonio Lupi відмінно справляється з таким завданням.   
   Продукція італійської компанії Antonio Lupi є гарантом якості для самих виробників і працівників компанії Antonio Lupi. Адже в туалеті приймальні Antonio Lupi досі встановлена ​​сантехніка Antonio Lupi вийшла з виробництва 12 років тому. Співробітники принципово не змінюють її, так як це не тільки частинка історії, це ще й гарантія якості і видимість того, що створюють самі працівники компанії Antonio Lupi.   
  Ванна від Antonio Lupi з першої точки зору може дивитися не є привабливо або ж зовсім безглуздо, але це тільки перше відчуття. Всі лінії і вигини опрацьовані і виготовлені вручну. Столешні з цільного шматка мармуру і найширші скляні рами це лише мала частина того, що пропонує вам італійська сантехнічна компанія Antonio Lupi. У компанії працює безліч всесвітньо відомих дизайнерів які спільно створюють частинку прекрасного. Купуючи умивальник Antonio Lupi або ж італійський унітаз Antonio Lupi ви отримаєте найвищу насолоду і найкраще проведення часу у ванній кімнаті. А це кімната в якій ви проводите перші і останні годину перед \ після сном, і ви, як раз, не повинні бути напружуватися.