Azuvi Іспанія

 AZUVI плитка

 AZUVI – це виробник високоякісної оздоблюваної плитки на основі керамограніту, коріння якої у теплій та сонячній Іспанії. Компанія бере свій початок у 1957 році, у місті Віла-Реаль (Кастельон).  За зовсім короткий час компанія стала лідером ринку оздоблюваних матеріалів.
AZUVI купити Львів

Головна особлива ознака, яка виділяє компанію серед багатьох інших – виготовлення продукції для преміум-сегменту.  Уміле поєднання інновацій та класики дозволяє пріоритети споживачів ставити на перше місце. Відслідковуючи основні тенденції ринку, компанія ретельно обирає сировину для створення високоякісної продукції  за найвищими показниками.

Azuvi з самого початку свого існування задає тон якості і стандарту. За це продукцію компанії люблять у багатьох країнах світу.  За для виготовлення керамічної плитки найкращої якості компанія здійснює контроль за кожним етапом ланцюгового циклу виробництва.

Асортимент продукції компанії Азуві надзвичайно широкий: прямокутна, багатокутна і навіть кругла плитка.  У асортиментів компанії ви можете знайти плитку для оздоблення будь-якої поверхні: стіни чи підлоги. Компанія виготовляє керамічну плитку яка має високу опірність до вологи і пошкодження покриття. Це забезпечує тривалий термін служби покриттю.

Бренду притаманна пастельно-сіра кольорова гама. Майже кожна колекція – це світлі, заспокійливі тони. У оздобленні інтер’єру така палітра дозволяє заспокоювати та створювати затишок. А блискучі та білі мотиви кераміки та дерева   допомагають підкреслювати вишуканість, стиль та елегантність. 

Компанія виготовляє плитку як із глянцевою, глазурованою поверхнею, так і структуровану. Тут можна знайти плитку у форматі дерева чи каменю, великоформатну чи дрібну плитку які стануть чудовим джерелом натхнення у вашому домі. Така різноформатність продукції бренду дає можливість вирішувати складні інтер’єрні питання у кожному, створювати непередбачувані форми та обирати найкраще для своєї оселі ще більшій кількості  поціновувачів краси та шику.

У своїй роботі компанія використовує досвід професійних архітекторів, майстрів та  дизайнерів. Тому кожна колекція плитки – це новий стиль модерну, авангарду чи класики.

Дбаючи про доступність споживача до продукції преміум класу, ми пропонуємо купити за доступною ціною будь-яку колекцію керамічної плитки іспанського бренду AZUVI у нас з доставкою у межах України.