Botticelli

Меблі для ванної кімнати Botticelli­

      Botticelli (Ботічелі)- це українська марка з любов'ю до Італії. Названа вона на честь великого митця Сандро Боттічеллі. Його роботи так вразили директора ТОВ «Ювента», що він вирішив передати цю красу у своїх товарах. Будучи в Італії на виставці картин цього художника у найбільшому європейському музеї образотворчого мистецтва, він був надхнений створенням чогось нового та вражаючого. Так утворилася нова торгова марка преміум класу. Живописні картини, що століттями збуджують уяву, запам'яталися величністю та досконалістю. І тепер ми бачимо досконалі меблі, які нас будуть тішити своїм виглядом знову і знову. Легкість та вишуканість стали головним напрямом на їх створення.

   Заснувалася вона у 2008 році завдяки провідній фабриці меблів Juventa «Ювента», а у 2014 стала самостійним брендом та беззаперечним лідером. Вона відповідає всім вимогам споживачів. Красива, функціональна, практична та легка в догляді. Її можна впізнати з першого погляду. Свої ідеї у її виробництво вкладають молоді, амбітні, креативні дизайнери. Більшість меблів виготовляється вручну, що несе ще більшу цінність. Всі комплектуючі ретельно підбираються по дизайну та зручності використання.

Найбільше постачається по Україні, Росії, Молдові, Казахстані, але віримо, що незабаром цю марку будуть знати і в Європі. Тому що Botticelli­ – це гарантія якості. Його перевагами є привабливий дизайн, функціональність, стійкість до пошкоджень, гарантія 24 місяці та комфорт. Це меблі, що вносять у дім елегантність та розкіш.

У нас Ви з легкістю можете придбати товар, що Вам сподобався, наші менеджери розкажуть про всі характеристики та оформлять швидку доставку.

                                                                                                                       ЗАКАЗ: +38067-67-44-273