Cea Design

CEADESIGN — італійський бренд, який розпочав свою діяльність у сфері сантехніки із незвичних комфортних рішень. Історія компанії розпочалася у 1984 році. На той час компанія налагодила виробництво сантехніки та опалення. А згодом — неймовірні дизайнерські вироби.

Еволюція компанії — це розвиток неймовірної культури сталі. Саме цей матеріал, найкраще представлений брендом. Поєднання інновацій та якості продукції, сталості та ефективності виробництва — це те, що не тільки дозволило міцно триматися на плаву, а й активно розвиватися на світовому ринку. CEADESIGN — сімейний бізнес, який перетворився у потужного лідера ринку сантехнічного обладнання у Європі та світі. Комерційне зростання компанії забезпечила низка нових продуктів, які активно виходять на ринок чи не щороку.

Виробничі потужності CEADESIGN розташовані у районі Бассано, який відомий традиціями, компетентністю та ноу-хау. У 2016 році CEADESIGN відкрив свій перший виставковий зал. Через три роки компанія відкрила свій другий салон у Бельгії, де надає консультації щодо дизайну.

Від продуктів, виготовлених в Італії, до глобального розвитку. Колекції CEA охоплюють широкий асортимент продукції:

  •  для ванних кімнат;

  • для кухонь;

  • для зовнішніх душових кабін;

  • для систем вентиляції та ін.

Майстерно виготовлені вироби з нержавіючої сталі, матеріалу, який на 100% піддається вторинному перероблюванню і має високу продуктивність та довговічність.  Крім того, матеріал гігієнічний, стійкий до впливу зовнішніх факторів та має мінімальний вплив на навколишнє середовище.

Політика екологічного бачення компанії, оригінальність підходу до вирішення складних завдань та надзвичайно висока якість продукції забезпечують універсальність, компетентність та ефективність для професійних діячів. 

В результаті ми отримуємо продукти із формами, які поза часом та мають неабияку технологічну цінність, що відповідає потребам ринку та сучасним запитам клієнтів.

Від концепції до готового продукту. Крок за кроком менеджери відстежують якість продуктів. Саме такий підхід дозволяє гарантувати тривалість процесу та оптимізацію. Виробничі потужності спрямовані на зменшення відходів. Рослинність та природне світло на виробничих площах покращують якість виконання завдань і зменшують час, витрачений на роботу. У результаті ми отримуємо стійкі, виготовлені з благородного матеріалу та високою гігієнічністю вироби.

 Де купити

Вироби компанії Cea Design можна купити за вигідною ціною від виробника у інтернет-магазині «Клуб кераміки». Це, гарантовано, найкращий результат при мінімальних витратах.