Cerdomus Італія

Cerdomus плитка

         Технологічні інновації, динаміка, дослідження, пристрасть до дизайну та роботи, в цілому. Партнерство з архітекторами та дизайнерами. Протягом 40 років своєї роботи CERDOMUS встановлює свої правила та свої межі у галузі дизайну керамічної плитки та керамограніту. 
CERDOMUS купити Львів

 Cerdomus  є провідним Італійським виробником керамічної плитки та керамограніту, який постачає свою продукцію на ринки Європи та на світові керамічні ринки.

1969
  Чезаре Біанчіні, син скульптора Анджело Біанчіні засновує Cerdomus  Ceramiche з групою друзів і однодумців: бізнес, який незабаром стає динамічним промисловим концерном, розвиток обумовлений зростанням та міжнародною довірою.
1979
  Цердомус відкриває фабрику що дозволяє зробити перехід від дворазового методу забезпечення емалі плитки до швидкого одноразового забезпечення плитки з білої глини.
1996
 Компанія починає робити керамічну плитку для підлоги на новому заводі обладнаному для отримання матеріалу з чудовими естетичними і технічними характеристиками
1998
  На новому заводі було збільшено площу та побудовано нову штаб-квартиру.
2003
  Впровадження нових технологій, з подвійним забезпеченням продукції, подвійне змішування кольорів і запатентована технологія призначена для власної специфікації, збільшує  диференціацію по відношенню до інших конкурентів фабрики.
2007
   Виробник входить в цифрову епоху з введенням цифрових технологій для кращого та ефективнішого, ніж будь-коли, виробництва декоративних елементів. 
2009
   Фабрика відкрила свій новий салон: об'єкт, повністю присвячений дизайну інтер'єру, з фахівцями-консультантами під рукою, щоб дати пораду майбутньому покупцю.
2010
  CERDOMUS відкриває Cerdigitiles, футуристичне цифрове виробництво яке включає в себе технологію друку високої якості в ультрасучасний виробничий процес.

        

ЗАКАЗ 067 313 65 54