Декоративна штукатурка

   
   Ferrara Paint ДЕКОРАТИВНА ШТУКАТУРКА
Декорактивна штукатурка  - це один з найбільш цікавих оздоблювальних матеріалів (часто називають декоративка), який отримуює все більшу популярність через свої позитивні якості. Декоративна штукатурка дозволяє отримати поверхні з дійсно унікальними характеристиками. Об'ємний малюнок незвичайної форми стане справжньою окрасою для будь-якого приміщення. Тим більше, що декоративна штукатурка може бути використана не тільки всередині, а й зовні приміщення. 

Модель  314

Модель 301

Штукатурка декоративна - це ідеальний варіант для обробки стін будь-якого приміщення. Вона легко поєднується з фарбами різного типу, що дозволяє отримувати ще більшу різноманітність поверхонь. Одержуваний шар не тільки красивий, але і захисний. Штукатурка здатна захистити стіни від вологості і механічних пошкоджень.  Декоративна штукатурка ціна на цей матеріал може відрізнятись в залежності від виробника
Венеціанка
Венеціанка це  сама популярна декоративна штукатурка  яка має ефект мармору, граніту, емітація натурального камню. Дозволяє отримати ефект мармуру з високим глянцевим відображенням.
Класичні венеціанські штукатурки  отримали найбільше поширення оскільки вони вже перевірені часом, імітують полірований мармур, або інші природні камені. Ці штукатурки були і будуть затребувані завжди. Склад і технологія нанесення веницианского штукатурки відпрацьовувалася століттями. Наносять венеціанську штукатурку в кілька шарів, одного, або декількох кольорів, іноді при нанесенні спеціально пропускають невеликі ділянки, імітуючи раковини і дефекти натурального каменю (рвана венеціака). Іноді за шаблоном наносять додатковий шар, який ефектно виглядає як малюнок в моноліті каменю. За типом венеціанки діляться на натуральні (на вапняній основі) і на акріловой. В натуральних «венеціанських» штукатурках збережена класична рецептура - вапно, фарбувальний компонент і кам'яний пил. Робота над «венеціанської» штукатуркою починається з підбору кольору, а ілюзія прозорості досягається нанесенням декількох шарів матеріалу, чим більше шарів, тим вище якість штукатурки і її ціна. Останній етап «венеціанської» обробки стіни - вощіння штукатурки. Покривання натуральним воском додає поверхні глянцевий вигляд, а синтетичним воском - матовий і оксамитовий відтінок.

Модель 106

  Компанія КЛУБ КЕРАМІКИ є дистриб’ютором у Львові відомого українського виробника декоративної штукатурки TM Ferrara Paint. ФЕРРАРА ГРУПП  компанія, яка заснована в 2012 році і є лідером на ринку України. Ferrara Paint у виробництві декоративної штукатурки використовує  самі сучасні світові технології виробництва, а також сировину провідних світових виробників. Ferrara Paint- це ціна українська, а якість італійська. Здійснюєм поставку в любу точку України -Львів, Київ, Івано Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород, Луцьк, Чернівці, Хмельницький, Вінниця...

Модель 101

Moдель 102-1

Moдель 103

Moдель 105

Moдель 106

Moдель 113

Модель 116

Модель 123

Модель 124

Модель 127

Модель 128

Модель 128-1

Модель 129

Модель 130

Модель 131

Модель 132

Модель 132-1

Модель 133

Модель 134

Модель 301

Модель 302

Модель 304

Модель 306

Модель 307

Модель 314

Модель 318

Модель 319

Модель 322

Модель 324

Модель Ардезія

Модель X

Модель Y