DEVI

Devi

Інтернет-магазин «Клуб кераміки» пропонує теплі підлоги відомого бренду Devi для покупців, які люблять комфорт і затишок у домі. Заснована Деві у Данії понад 78 років назад.

Компанія DEVI — частина промислової групи Danfoss і світовий лідер у виробництві нагрівальних кабельних систем. DEVI та «Клуб кераміки» презентує на ринку електричні кабельні системи обігріву, які мають ряд переваг:

1. Кабельні системи обігріву DEVI — це продукція з високим коефіцієнтом  корисної дії (ККД), що дозволяє істотно заощадити на витратах для опалення.

2. Забезпечує комфорт та можливість рівномірного розподілу тепла по всій поверхні підлоги для неймовірного затишку в оселі.

3. Весь асортиментний ряд кабельних систем обігріву DEVI зручно та легко монтувати навіть людині без спеціальної освіти. Саме це дозволяє заощадити на витратах.

4. Системи мають вбудований захист від перегріву, що забезпечує максимальну безпеку їх експлуатації.

Компанія DEVI пропонує широкий вибір кабельних систем обігріву для різних типів приміщень і умов експлуатації. Сьогодні компанія представлена у багатьох країнах світу: Польщі, Франції, Україні. Всього понад 65.

Продукція бренду DEVI була визнана кращою і отримала усі необхідні сертифікати якості та безпечності. Завдяки цьому популярність бренду  зростає серед клієнтів  багатьох країн світу.

Переваги теплої підлоги

Тепла підлога датського виробника — ефективний і комфортний спосіб опалення приміщень. Вона має ряд переваг перед традиційними системами опалення, що робить її привабливою альтернативою для багатьох людей.

·Тепла підлога Devi допомагає запобігти конденсації вологи на підлозі та може призвести до псування підлогових покриттів.

Тепла підлога від Діні сприяє випаровуванню вологи з повітря, що може бути корисно для людей, які страждають на сезонні алергії.

·  Додаткова перевага при купівлі нерухомості.

Де купити теплу підлогу від Деві?

Найбільший асортимент якісної продукції Devi пропонує інтернет-магазин «Клуб кераміки». У нас можете знайти всі необхідні вам товари для монтажу теплої підлоги, в тому числі нагрівальні мати, кабелі, терморегулятори, монтажні комплекти та ін. І усе це за вигідними цінами від виробника і з доставленням у будь-яке місто України. «Клуб кераміки» — спеціалізований магазин із продажу керамічної плитки та інших будівельних матеріалів для різних потреб.