Devon&Devon

Заснована у Флоренції в 1945 році, компанія «Джуліо Танін» з найперших днів свого існування займається поставками будівельних матеріалів. У 60-х роках, в період масштабного економічного підйому, компанія зміцнюється і спеціалізується в сфері організації продажів підлогових покриттів, облицювальних матеріалів з кераміки, а також виробів, призначених для устаткування ванних кімнат. Саме техніко-комерційний досвід материнської компанії, нові ідеї і внесок, внесений другим поколінням підприємців, які виросли і сформувалися в атмосфері сімейного бізнесу, привели до створення в 1989 році фірми Devon & Devon, яка мала чітко визначену задачу: запропонувати ринку комплексне та збалансоване рішення з оформлення інтер'єру (interior decoration) ванних кімнат. Ось уже двадцять років Devon & Devon стабільно розширює свою діяльність і зміцнює позиції на міжнародному рівні. У вересні 2011 року Devon & Devon виступає під своїм новим фірмовим знаком, представленим двома ворогуючими літерами "D", ессенціальними і прямолінійними, відповідно до дизайну і філософією компанії, що полягає саме в есенціальності і декорі, строгості і елегантності. Новим фірмовим знаком Devon & Devon відмінно інтерпретує спільність класичного і сучасного стилів і, одночасно, залишає місце новим стилістичним рішенням майбутнього.

Бажання створювати неповторні вироби, впізнавані за їх відлунням старовинного стилю і відрізняються безумовною оригінальністю, - ось джерело безперервного натхнення, яким Devon & Devon керується, випускаючи свою продукцію. Щоб забезпечити широту гами і різноманітність виробів, компанія з самого початку своєї діяльності воліла використовувати зовнішні ресурси. Ця гнучка і сучасна виробнича модель типова для виробництва широкого асортименту і здатна задовольнити постійно зростаючі запити споживача. Необхідність в спеціалізації привела Devon & Devon до залучення безлічі невеликих зовнішніх виробничих одиниць, що відрізняються високою кваліфікацією, мають за плечима величезний досвід кількох поколінь і орієнтованих на якість. Високопрофільні і специфічне «ноу-хау» дозволило добитися оптимального поєднання естетико-функціональних характеристик і неповторної автентичності.

Естетика і функціональність, краса і комфорт в поєднанні з увагою до деталей та використанням кращих матеріалів - ось відмінні особливості якості і вишукувань Devon & Devon. Дизайн і концепція Devon & Devon черпають натхнення в старине, оригінально і гармонійно поєднуючи естетичний і техніко-конструкторський пошук, даючи життя справжнім «частинкам історії», що набирає актуальності завдяки увазі, яку приділяють сучасним вимогам функціональності і комфорту. Так ванна кімната може перетворитися на місце культу краси та здоров'я за допомогою цілої гами виробів, що знаходяться поза часом, натхненням до створення яких послужила найбільш освічена й витончена європейська традиція.

Наш Інтернет магазин сантехніки у Львові, Тернополі, Луцьку, Рівному здійснює роздрібну торгівлю сантехніки, акрилових кутових ванн і устаткування для Вашої ванної кімнати. У нас Ви знайдете акрилові кутові ванни, змішувачі, санфаянс, душові кабіни, сауни, меблі і аксесуари для ванної кімнати найвідоміших європейських виробників. На сайті є докладна інформація про кожну одиницю товару. Наш Інтернет-магазин сантехніки у Львові, Тернополі, Луцьку, Рівному має інформацію по кожному розділі і не професіонал завжди зможе вибрати саме той товар, який йому необхідний. Основним принципом нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта. У нас працюють кваліфіковані менеджери, які не тільки проконсультують Вас про Вас цікавить товар, але і підберуть індивідуальну річ яка підійде саме Вам. Наш магазин сантехніки пропонує Вам зручні способи оплати. А також для економії часу клієнта, наш Інтернет-магазин пропонує Вам доставку Вашого замовлення.

Пропонуємо також сантехніку:SimasMargaroli 

Доставка: Львів, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород та по всій Україні.

ЗАКАЗ

+38 067 674 42 73

+38 099 013 45 11

+38 067 313 65 54