Domino

DOMINO

          Ceramica Domino- це досить відома марка-виробник керамічної плитки як і рідною ринку- у Польщі, так і в усьому світі: Ceramica Tubadzin.

 Продукція Ceramica Domino проводиться на двох отделная фабриках: в Тубадзіне і в Озоркове. Так як виробник Кераміка Тубадзін піклується про якість виробленої продукції, проводячи своєрідні дослідження і своєчасні аналітичні дії у власних центрах і лабораторіях, то, автоматично, продукція від торгової марки Ceramica Domino буде такої ж якості. Варто відзначити, що Тубадзін і Кераміка Доміно тісно співпрацюють з Інститутом скла і кераміки у Варшаві, що дозволяє поліпшувати якість пріозводімой продукції в рази!

 Всі фабричні лінії Доміно обладнані новітнім устаткуванням, верстатами, печами і роботами необхідними для виробництва керамічної плитки двадцять першого століття.

        Ви можете придбати керамічну настінну плитку польського виробника Domino в таких форматах: 20х20, 20х25, 25х36, 33.3х33.3; на додаток до всього вище перерахованого ви можете придбати підлогові глазурований грес і декоративні варіанти керамічних плиток і бордюрів.

        Виробник володіє всіма необхідними сертифікатами якості, які відповідають про те, що у виробництві не використовуються ніякі шкідливі або заборонені елементи які можуть викликати алергічні реакції.

       Команда дизайнерів займається постійним аналізом трендів в світі дизайну, моди, стилю щоб потім втілити всі ці новинки, ідеіі, ескізи в керамічну плитку. Дизайнерську кераміскую плитку, яка буде радувати ваші очі багато років. Керамічна плитка Доміно володіє хорошими технічними характеристиками і може легко утерти ніс іспанським або італійським виробникам в середньому сегменті якості. Завдяки таким форматам ви, з легкістю, можете комбінувати керамічну плитку з різних колекція в одному приміщенні без шкоди до візуального якості.

          Компанія "Львівпостачбуд" пропонує широкий асортимент керамічної плитки. Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів і будівельних організацій. У нас завжди оновлюються акції, діють знижки для покупців. Доставка по всій Україні, в будь-яке містечко або селище.

        Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. У нашому салоні Ви зможете побачити ваше приміщення в 3 D зображенні, при чому безкоштовно. Ви зможете уявити і відчути себе в своєму майбутньому будинку, що дозволить Вам уникнути помилок при плануванні інтер'єру. Менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "Львівпостачбуд" це гарантія це гарантія якості і надійності вже багато років по всій Україні.

                                З ПРОДУКЦІЄЮ Ceramica Domino ВИ МОЖЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЬ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ВИРОБНИКА

Заказ +380673136554

 

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція
1,649.00 грн

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,199.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева
4,550.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Europa BLB 170x70 ванна металева
1,999.00 грн

Europa BLB 170x70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,590.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти