Gambarelli Італія

Gambarelli

 Італія по праву вважається Батьківщиною керамічної галузі. Дійсно, якщо придивитися на світовий ринок виробників керамічної продукції, всі "піонери" своєї справи- Італійці, з цієї ж причини вони ж і є світовими лідерами з виробництва керамічної плитки і керамічного граніту.
Gambarelli купити Львів
 Італійська компанія Gambarelli є однією з таких компаній. Почала свій довгий шлях в 1965 році І ось в цьому 2 015, компанія святкує своє 50 річчя випуском нових колекцій і впровадження нових технлогій.
 Gambarelli завжди прагнули удосконалити свою продукцію. І ось вже 3 покоління працівників застали безліч змін як у формулі сумішей з яких виготовляються керамічна плитка і керамограніт застали множинні зміни моди і трендів на різний дизайн керамічної плитки і точно підтвердять те, що "мода циклічна". Вони ж пропонували ідеї щодо поліпшення керамічної плитки для того що б, Ви могли користуватись плиткою і керамічним гранітом з максимальним комфортом.
 Компанія Gambarelli, як уже говорилося, виробляє керамічну плитку всіх видів: підлогова керамічна плитка, настінна (обробна) плитка, декоративні елементи (розмальовка в ручну вручну, надруковані на спеціальних принтерах, пресовані та структуровані декоративні елементи), фризи (вироблені з мозаїки, керамічної плитки , металів або скла).
 Мозаїку: керамічну мозаїку, скляну мозаїку, мозаїку для басейну або декоративну мозаїку.
 Керамограніт: різних розмірів (від мінімальних 30х30 до 120х60), а також керамічний граніт з різною поверхнею і імітацією різних природних і неприродних (підлогових покриттів) матеріалів, таких як: камінь, мармур, бетон, дерево, паркет, мозаїку, метал і багато інших матеріалів. Варто відзначити, що імітація матеріалів у італійського керамограніту плити Гамбарелі настільки опрацьована, що іноді неможливо відрізнити дерев'яну дошку від керамограніта. Деякі колекції керамограніта з точністю імітують текстури конкретних порід дерев.

Заказ  +380673136554