Giaretta Italia Італія

Giaretta Italia

           Молоде італійське підприємство Giaretta Italia почало свій важкий шлях у 1985 році, коли на світовому ринку в керамічній галузі вже були лідери, компанія дивом потрапила на світовий ринок і стала помічена споживачем. Продукція Giaretta Italia відома своїми інноваційними технологіями та простотою виконання. Клінкер Giaretta Italia володіє кислотостійкими властивостями і добре прижився в технічній промисловості, де такі властивості часто затребувані.
Giaretta Italia купить Киев
           Також при використанні клінкеру в кухні пролита кави не тільки не зіпсує ваш настрій, але і не зіпсує зовнішній вигляд вашого клінкеру.
 Керамічна плитка клінкер являють собою добре загартовану глину в печах, температура яких перевищує 300 градусів за Цельсієм. Завдяки такій технології клінкерна плита стає добре загартовані й довговічною.
 Крім клінкерної продукції, італійська компанія Giaretta Italia виробляє керамічну плитку різних видів, і керамограніт.
          Керамічна плитка це досить популярний і більш декоративний оздоблювальний матеріал який прийдеться до душі більшості покупців.
 Керамічна плитка володіє безліччю плюсів. З них можна назвати: великий вибір малюнків, кольорів, розмірів і форм керамічної плитки. Іноді, ви можете купити керамічну плитку, яка імітує мозаїку. Так що якщо ви шукайте цікаве вирішення в квартиру: плитка у ванну кімнату, кухню або вітальню, то керамічна плитка виручить вас в цьому не простому питанні.
 Якщо ж вам потрібний більш міцний і надійний матеріал ніж керамічна плитка, то тоді в такому питанні- керамограніт ваш кращий вибір.
 Керамограніт не володіє таким великим вибором кольорів, тонів або малюнків на поверхні, але він краще імітує різні поверхні: керамограніт під мармур, керамограніт під бетон, керамограніт під камінь. Керамічний граніт набагато міцніше керамічної плитки, тому при падінні важких предметів на керамограніт він не тріскає, на відміну від керамічної плитки. Але як і було передбачувано італійський керамічний граніт Giaretta Italia у Львові та києві дорожче керамічної плитки.

Компанія  "КЛУБ КЕРАМІКИ"  пропонує широкий асортимент керамічного граніту . Ціна індивідуально формується відповідно до Вашого запиту, спецпропозиції для архітекторів, дизайнерів та будівельних організацій. В нас завжди оновлюються акції

 Наші дизайнери допоможуть вам з вибором і оформленням дизайну вашої кімнати. Менеджери завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і уважно вислухають всі ваші пропозиції і побажання. Компанія "КЛУБ КЕРАМІКИ"  це гарантія якості і надійності вже багато років по всій Україні. Доставка:Львів, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Іванофранківськ

 У нас діють знижки для постійних покупців, доставка по всій Україні, в будь містечко чи селище. У нашому салоні Ви зможете побачити ваше приміщення в 3-D зображені Ви зможете уявити і відчути Себе у своєму майбутньому будинку, що дозволить Вам уникнути помилок при плануванні інтер'єру.

Пропонуємо також плитку: Casalgrande PadanaImpronta Ceramiche

+380673136554