Granitifiandre Італія

Granitifiandre плитка

Компанія Granitifiandre - це італійський виробник плитки для дому виробленої з гомогенного в масі керамограніту. Представлена в більш як 100 країнах світу. Першою почала виготовляти керомогранітні плитки розміром 20х20. В старі часи вони рахувалися великими, таким чином ще тоді досягла успіху. Регулярно створювала нові магазини-салони, що стали дуже популярними в світі архітектури. Це дало можливість їй йти в ногу з такими знаменитими брендами як Ferrari, Fendi, Fiat, Armani… Вже більше 50 років ця компанія твердо йде в перед тримаючи якість та лідерство серед інших. Постійна увага до навколишнього середовища та екологію подає ціль розробляти найвищого гатунку плитку, що є екологічно чистим продуктом і служитиме багато років. Використовуючи тільки якісну сировину дбає про Ваше здоров'я. Ніколи ця плитка не викличе алергічної реакції, навіть у людей схильних до неї.
Fiandre купить Киев

Світові, досвідчені та професійні дизайнери  Fiandre постійно слідкують за інноваціями в світі моді та потреб клієнтів, створюючи неперевершений продукт для вашого затишку. Мармур, граніт та вікові камені є надхненням фабрики, що постійно передається у їхніх колекціях. Чудово імітують їхні природні властивості: вигляд, колір, структуру.

Неодноразово цей виробник був відмічений міжнародними сертифікатами якості ISO 1400 та EMAS LEED. Зараз є більше 250 типів матеріалів Fiandre, отримавшими атестат якості, що є гарантією «зеленого» ланцюжка виробництва. Сьогодні вона вступає в наступні 50 років роботи, поступово створюючи еволюцію в новому поколінні кераміки та розробкою нових екологічно-чистих матеріалів Active Clean Air & Antibacterial Ceramic™, що мають бактерицидний ефект та протизабруднюючі властивості. Це буде проривом у світі оздоблювальних матеріалів. Також скоро з'явиться новий великий формат, якого не було раніше 300х150см. Що стане великим кроком у будівельній сфері та допоможе вирішити складні архітектурні задачі. Величезна кількість цієї плитки експортується в США, що також є доказом лідерства.

На нашому сайті Ви маєте змогу переглянути генеральний каталог цього виробника зі всіма її характеристиками та замовити те, що потрібно Вам. Будемо раді допомогти з вибором. Також наша компанія доставить ваше замовлення за короткий час в будь яке місто України. Телефонуйте! Ми чекаємо на Вас!