Ceramiche Grazia Італія

GRAZIA плитка

Вам потрібно відреставрувати приміщення чи вигідно підкреслити усі його принади та особливості? Тоді пропонуємо познайомитися з італійським брендом GRAZIA. Ви будете здивовані, яка розкіш перед вами!

Грація — це елегантність, стриманість у класичних традиціях та вишуканість до деталей. Головна ідея бренду – створення високохудожньої плитки за технологією подвійного випалення кераміки як найкращого способу виробництва настінної плитки. Покриття керамічної плитки  GRAZIA додає унікальності і особливості кожній деталі, що, зазвичай, не характерно промисловому виробництву плитки
GRAZIA купити Львів.

Фабрика GRAZIA була заснована в 1970 році і з самого початку відрізнялася від інших виробників керамічної плитки тим, що віддала перевагу виробництву якісної художньої плитки, а не продукції масового виробництва. Фабрика GRAZIA створена справжніми поціновувачами мистецтва і підприємцями у місті Сассуоло, що в Італії. З тих пір і до сьогодні бренд славиться високою художністю кожної плитки і справжньою майстерністю свого персоналу. Спочатку компанія запустила масове виробництво керамічної плитки великих форматів для підлоги. Але, згодом, виробник змінив профіль та почав виготовляти оригінальні керамічні речі, відтворюючи творчі можливості для створення неповторних ванних кімнат, кухонь та оздоблення інших приміщень. Професіоналізм і відповідальність бренду допомогли зберегти свої старі добрі традиції.  Ефект ручної роботи і великий вибір кольорів та малюнків дозволяє наповнити світ довкола себе світлом і розкішшю.

Для свого виробництва компанія використовує тільки високоякісні матеріали, як от керамограніт, що гарантує міцність і надійність продуктових ліній бренду.

Кольорова гама пропозицій компанії різноманітна. Це дає можливість догодити навіть найвибагливішому покупцю. Адже разом із GRAZIA ви можете створювати неймовірні унікальні інтер’єри у стилі ретро, класика, вінтаж чи елегант.

Продуктові лінії кераміки Грація – це глянцева або матова керамічна плитка для підлоги та стін. Продукція екологічно чиста та міцна.

Стиль Грація — це неповторність, елегантність та вишуканість. І все це багатство може стати доступним у вашому домі, якщо ви купите продукцію компанії у інтернет-магазині КЛУБ КЕРАМІКИ.  

Ми пропонуємо своїм постійним клієнтам привабливі умови співпраці і доставку обраного товару у межах України.