Gres De Aragon плитка

 Gres De Aragon: Іспанська вишуканість

      Gres De Aragon - це іспанський виробник керамічної плитки, який заснований в 1965 році. Компанія спеціалізується на виробництві плитки клінкер, керамограніту та плитки для басейнів. Продукція  виготовляється з високоякісної сировини та відповідає найсуворішим стандартам якості.А широкий асортимент дає змогу вибрати потрібний товар навіть самим вибагливим клієнтам. Gres De Aragon - це надійний виробник керамічної плитки, який пропонує високоякісну продукцію за доступними цінами. 

Gres De Aragon плитка Асортимент

Грес де Арагон пропонує широкий асортимент керамічної плитки, різноманітних кольорів та відтінків, форм та розмірів який включає в себе:

  • Плитка для підлоги: керамограніт, глазурована плитка, плитка з натуральним каменем.
  • Плитка клінкерна: базова плитка, сходинки , з капіносами і без них, прямі та кутові, підсходинки, фігурні підвіконники та зовнішні відливи
  • Плитка для басейнів: доступна в різних розмірах, кольорах, комплектується усіма елементами,що дозволяє створювати індивідуальний дизайн басейну.

Керамічна плитка Gres De Aragon відрізняється наступними перевагами:

  • Висока якість: клінкер виготовляється з високоякісної сировини та відповідає найсуворішим стандартам якості.Характерні ознаки цієї плитки дозволяють укладати її  на доріжки, як тротуар, зовнішні сходи, балкони та інші архітектурні проекти, де велика прохідність людей. Адже вона надзвичайно стійка до морозу, вологи, хімічних впливів та механічних пошкоджень. І прослужить не один десяток років.
  • Широкий асортимент: Грес де Арагон пропонує широкий асортимент керамічної плитки, який включає в себе широкий спектр дизайнів і кольорів.
  • Доступні ціни: ціна на Gres De Aragon доступна, і є конкурентоспроможною на ринку.

Де купити?

Магазин Клуб Кераміки у Львові є офіційним партнером бренду. У нас в салоні представлені самі популярні колекції. Наші менеджери нададуть Вам професійну консультацію, підбируть і прорахують необхідну кількість, безкоштовно зроблять візуалізацію вашого проекту. Крім офлайн ви можете замовити товар в нашому інтернет-магазині. Наша сайт містить повний каталог товарів виробника і працює цілодобово. Здійснюємо доставку у Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-франківськ, Чернівці, Ужгород,  Киїів, Одесу, Харків, Дніпро… по всій Україні.
 

Заказ  +380673136554