Ido

idoМрією кожного радянської людини була т.зв. «Фінська сантехніка». Її якраз і поставляла в дуже обмеженій кількості IDO, продукція якої продавалася в СРСР під маркою Arabia. Саме так називався район Хельсінкі, де IDO Bathroom Ltd побудувала свій перший завод. Бренд Arabia проіснував до 1992 року, а після будівництва на мальовничому березі затоки в Таммісаарі нового комплексу підприємств, вся продукція стала випускатися під маркою IDO. В даний час компанія IDO Bathroom, штаб-квартира якої знаходиться в Гельсінкі, входить до складу концерну Sanitec. Крім ексклюзивного санфаянса, компанією IDO випускаються ще душові кабіни, гідромасажні ванни та ін

Для колекцій сантехніки IDO характерно не тільки висока якість, а й ретельна дизайнерська проробка, а також дуже точно витримана стилістична єдність. Для полегшення вибору IDO рідко випускає колекції з великим числом предметів. Зазвичай, це лаконічні набори, з можливістю заміни якихось елементів, або тематичні колекції.

Наприклад, в колекцію Aniara включений лише унітаз IDO в стандартному виконанні, який доповнює класичне підлогове біде. Близька за стилістикою колекція Mosaik також складається з витонченого біде, а ось унітаз IDO пропонується відразу в двох варіантах - звичайному підлоговому і підвісному виконанні.

Тематичні добірки сантехніки IDO дають більшу можливість підібрати щось в потрібній стилістиці. Наприклад, в Pozzi-Ginori представлені елегантні біде, а унітази IDO з колекції Trevi виконані як в звичайному, так і в компактному виконанні.

Особливої ​​уваги заслуговують раковини від IDO Bathroom, виразні і витончені, з підкресленою простотою бездоганних з виконання ліній. Створюється відчуття, що вони невагомі і парять в повітрі, настільки високо якість порцеляни. Однак враження легкості оманливе - адже вся сантехніка IDO дуже міцна, легка в догляді і не втрачає свого розкішного вигляду роками.

Компанія IDO Bathroom пропонує широкий асортимент дизайнерських акрилових і сталевих ванн, як звичайних, так і з системами гідромасажу. Останні виготовляються з санітарного акрилу. Вони різноманітні за формою і комплектуються різними системами, що роблять їх експлуатацію зручною і приємною.

Крім перерахованих біде, умивальників і унітазів IDO в продажу є душові кабіни,кришки до сидінь, п'єдестали, кронштейни, полотенцедержателі та інші аксесуари.