Душові кабіни під замовлення

ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ДУШОВОЇ КАБІНИ

 
Душові кабіни під замовлення
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Душові кабіни являють собою частину ванної кімнати, призначену для гігієнічних потреб і процедур. Душові кабіни під замовлення виготовляють із загартованого скла з застосуванням надійної фурнітури, спеціально розрахованої для експлуатації у вологих приміщеннях, яка не піддається корозії. Такі душові кабіни довговічні, надійні, раціонально розподіляють простір і безпечні.

Скляні душові кабіни здатні гармонійно вписатися в будь-яку ванну кімнату. Стильні, компактні скляні конструкції зручні в експлуатації і надають ванній кімнаті сучасний зовнішній вигляд. З кожним роком популярність скляних душових кабін стабільно зростає.

Переваги душових кабін:

• Зручність. Вода не розбризкується по приміщенню.

• Економія простору ванної кімнати. Кабіна займає значно менше місця, ніж стандартна ванна.

• Безпека. Скло для душової кабіни виконано за спеціальною технологією, яка забезпечує високу міцність.

Двері в душових кабінах встановлюють, як відкривні, так і розсувні. Відкривні двері в кабінах можуть відкриватися в обидві сторони. Розсувні двері від'їжджають в протилежні сторони і дозволяють максимально раціонально використовувати площу. Для дверей душових кабін використовують гартоване скло товщиною 8-10 мм, яке має гарну звукоізоляцію і на відміну від звичайного скла, це скло має підвищену міцність і безпеку. Також слід зазначити простоту догляду і гігієнічність. Матеріал можна обробляти будь-якими хімічними засобами, не боячись пошкодити поверхню. Крім того, на поверхні скла не накопичується цвіль і не розмножуються бактерії.

Скляні душові кабіни в свою чергу виглядають більш естетично і дорожче, їх легше інтегрувати в інтер'єр ванної кімнати. Найважливішим критерієм при виборі є розміри. Часом підібрати ідеальну модель непросто, особливо якщо ванна кімната має нестандартні розміри, планування. Щоб замовити скляну душову кабіну за індивідуальними розмірами, звертайтеся в компанію «Клуб Кераміки». В даному випадку ви можете самі вибирати фурнітуру і скло для душової кабіни, видів якого існує безліч: тоноване, прозоре, матове та інші. Наші фахівці допоможуть втілити в реальність будь-яку Вашу ідею, здатну гармонійно вписатися в інтер'єр саме Вашої ванної кімнати. 

Ціна на скляні душові кабіни залежить від типу і товщини матеріалу, розмірів і форми, особливостей конструкцій, фурнітури, так само враховується колір скла для душової кабіни.

Уточнити вартість або отримати відповіді на питання про скляні душові кабіни та перегородки можна по телефону +380676744273. Ми виготовляємо скляні конструкції найвищої якості!

У «Клуб Кераміки» Ви зможете замовити скло для душової кабіни, шторки, двері в душ за індивідуальними розмірами і проектом:

• Виготовляємо відкривні і розсувні душові кабіни, душові перегородки зі скла та шторки для ванної

• Використовуємо тільки загартоване безпечне скло

• Можливість нанесення гідрофобного (водовідштовхувального) покриття для захисту від слідів жорсткої води та мікробів

• Товщина скла в душову 8 або 10 мм

• Звичайне, освітлене, матоване або тоноване скло

• Готівкова та безготівкова форми оплати, банківські картки.

• Термін виготовлення - 2-4 тижні.

• Виконаємо доставку душової кабіни.

• Запрошуємо до співпраці дизайнерів інтер'єрів і архітекторів.
 

ЗАмовлення +380676744273