Ліньяно

 

 

Якщо ви давно не були на березі теплого і ніжного моря, де золотавий  пісок тішить ноги, а бірюзова вода ніжними і пінними губами пестить тіло… Коли так хочеться відпочити від щоденної суєти і безкінечних турбот, занурившись у глазур доглянутого пляжу….Ми спробуємо вам допомогти. Саме такі відчуття присутні разом із колекцією оздоблюваної кераміки для ванної кімнати Ліньяно.

Ліньяно – це  колекція плитки із міцного керамограніту, який має особливу структуру, що  легко укладається та не псується від перепаду температури, надмірної вологи  і різноманітних пошкоджень. Колекція Ліньяно схожа на вишукану порцелянову скриньку у поважному серванті.

В основі колекції Ліньяно білий, бордовий, сірий та бірюзовий кольори та їхні відтінки. Вони наче вплетені у досконалих панно і настінних картинах. Колекція сповнена приємних природніх та квіткових візерунків, ніжних ліній і різноманітних декорацій, які вдало доповнюють одна одну, створюючи неповторну атмосферу затишку та відпочинку у ванній кімнаті будь-якого розміру. У колекції майже немає нічого класичного, окрім шику. Плитка колекції Ліньяно – це незвичні і не зовсім стандартні формати: 20*50; 20*23,10; 50*6,3; 9,9*40,2.  У колекції присутня плитка для стіни і підлоги. Для більш досконалого ефекту від проведеного ремонту варто придбати спеціальну суміш для затирання швів у тон плитки.

Виготовляється колекція Ліньяно на сучасному високотехнологічному обладнанні із екологічно чистої сировини. У поєднанні із незвичним дизайнерським рішенням виробнику вдалося відтворити неймовірно романтичний настрій у кожній ванній кімнаті. Будь-яка колекція керамічної плитки від Keramamarrazzi наче виготовлена саме для вас. Цифровий друк, який використовується компанією для нанесення малюнків дозволяє досягти максимальної точності і фотографічності. А постійне впровадження інновацій у виробничі потужності компанії дозволяє забезпечити європейську.  Кожна колекція плитки від Keramamarrazzi – це пошук гармонії між творчістю та технологічністю.  Keramamarrazzi – компанія, достойна поважного місця лідера ринку.

 Не потрібно далеко їхати, щоб купити розкішну кераміку для свого дому. Продукцію торгової марки KERAMA MARAZZI у доступній ціні можна придбати за декілька хвилин -  усього тільки відвідайте сайт нашої компанії, а ми з гордістю доставимо покупку за вказаною адресою.

 

 

 

 

Зв'язатися з нами

Імя:
E-Mail (не для публікації):
Повідомлення:
Введіть код:Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні комплекти змішувачів

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція
1,649.00 грн

Aкційні змішувачі для душа та ванни, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Aкційні змішувачі для кухні, розпродаж акція

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні,  комплекти з інсталіяційною системою

Акційні Унітази, Компакти, Підвісні, комплекти з інсталіяційною системою

Aкція Найдешевша плитка облицювальна
139.00 грн

Aкція Найдешевша плитка облицювальна

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами
1,125.00 грн

Aкція меблі у ванну, Комплекти, умивальники з тумбами

Aкція!  Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція! Керамограніт полірований та матовий, 60x60, 60x120, 30Х60, 40х40, 80x80

Aкція!  Плитка під дошку, паркет

Aкція! Плитка під дошку, паркет

Акція!!! Комплекти сантехнічні
4,350.00 грн

Акція!!! Комплекти сантехнічні

Contesa Roca 170*70 ванна металева
4,550.00 грн

Contesa Roca 170*70 ванна металева

Europa BLB 170x70 ванна металева
1,999.00 грн

Europa BLB 170x70 ванна металева

GEBERIT DUOFIX
3,590.00 грн

GEBERIT DUOFIX

Категорії

"В "КЛУБ КЕРАМІКИ" Ви платите менше отримуєте більше."

Контакти