Keratile Іспанія

Keratile плитка

Компанія Keratile – це тепла іспанська історія про сімейні цінності та домашній затишок у кожному серці. 
За час свого існування бренд зумів довести свою професійність та завоював серця багатьох поціновувачів розкішних інтер ‘єрів у багатьох країнах світу. 
Продукція Кератайл – це кераміка, фарфор та інші види покриття, які виготовляють на сучасному обладнанні із використанням високотехнологічних рішень. Щороку компанія пропонує своїм клієнтами багато нових  продуктів для дому, офісу чи іншого приміщення. Вироби різного формату та кольору, візерунку чи відтінку завжди однаково безпечні та якісні. Саме за ці якості  обирають іспанську продукцію Keratile покупці  у багатьох країнах світу.  Виробник вдало поєднує різні формати плитки із природними візерунками та теплою пастеллю. 
  Наша інтернет-магазин пропонує цілий ряд колекцій керамічної плитки від  Keratile, який імпортується в Україну. 
Keratile купити Львів
- Alen – колекція для оздоблення підлоги. Природній дерев’яний вигляд покриття сприяє комфортній атмосфері у домі.
- Arhus - оздоблення для підлоги пастельно-дерев’яних відтінків. Колекція виготовлена у прямокутному форматі.  
- Dylan – колекція матової сірої плитки для підлоги. Вона приємна на дотик та має тривалий термін експлуатації.  
- Ferik – колекція прямокутної плитки для підлоги природніх тонів. Вона вишукано підкреслить стиль і поєднанні із сучасними меблями різного матеріалу.  
- Fosen – світла сіра плитка, поверхня матова. Зовнішній вигляд плитки нагадує дошку. Це допомагає доповнювати природність інтер’єру в помешканні.
- Lowa – квадратна плитка для підлоги. Колекція представлена у трьох кольорових варіантах: пастельний, сірий, коричневий.
- Mystic – кремова, однотонна колекція квадратної плитки для підлоги. Поверхня гладенька та приємна на дотик. 
- Olberg – пастельна колекція плитки прямокутної форми. Поверхня не ковзає тому добре підходить для помешкань із дітьми. Кольори сірий та коричневий.
- Rodano – світла та ніжна колекція міцної плитки для дому. Кольори колекції сірий, кремовий, бежевий та пастельний. Поверхня матова. 
- Syros – бездоганна кремова колекція із мармуровим візерунком. Чудово буде дивитися зі скляними та дерев’яними меблями.
   
     Яку б колекцію плитки від Keratile  ви не обрали, ми впевнені у тому, що разом із покупкою ви отримаєте найвищу якість, екологічність та комфортний простір будь-де. Ми дбаємо про кожного клієнта.